PIŁKA NOŻNA: MZPN pozyskał sponsorów dla lig

Sport

PIŁKA NOŻNA: MZPN pozyskał sponsorów dla lig

13.08.2021
autor: mjk
"Football Masters Liga Okręgowa Warszawa I" oraz "Sam Meble A-klasa grupa Warszawa I" - tak od dziś nazywają się rozgrywki w których grać będą nasze zespoły.

"Nowe Rozdanie - to motto jest definicją zmian i wdrażania kreatywnych pomysłów oraz rozwiązań dla lepszego funkcjonowania Związku i organizacji rozgrywek piłkarskich na Mazowszu.Służąc Klubom chcemy wspierać w ich dążeniach i celach, zarówno tych sportowych, jak i organizacyjnych. Jednym z naszych najważniejszych zadań jest profesjonalizacja lig na wszystkich szczeblach rozgrywkowych. Dzięki tej motywacji i konsekwencji w działaniu udało nam się pozyskać dużą grupę sponsorów i partnerów, którzy dołączyli do misji tworzenia silnego piłkarsko i wizerunkowo Mazowsza." - czytamy na stronie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Poszczególne ligi mają od dziś sponsorów tytularnych. Liga Okręgowa w której gra Bug Wyszków nazywa się "Football Masters Liga Okręgowa Warszawa I", zaś WKS Rząśnik występować będzie w tym sezonie w "Sam Meble A-klasa grupa Warszawa I".
Sponsorem technicznym rozgrywek będzie Keeza, sponsorem - ASBIS, a partnerami: Medical Magnus oraz Regio Wyniki.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość