PIŁKA NOŻNA: Młode piłkarki Loczków zimę mają dużo intensywniejszą niż seniorki (FOTO)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Młode piłkarki Loczków zimę mają dużo intensywniejszą niż seniorki (FOTO)

13.01.2022
autor: mjk
W rozegranych w niedzielę w Radomiu Halowych Mistrzostwach Mazowsza drużyn U-15 piłkarki Loczków dotarły do ćwierćfinału, gdzie uległy późniejszym zwyciężczyniom turnieju - zawodniczkom Ursusa Warszawa.

Mimo przerwy w rozgrywkach u Loczków sporo się dzieje. Co prawda seniorki zaczynają dopiero przygotowania do rundy wiosennej, ale ich młodsze koleżanki rozgrywają sporo prestiżowych turniejów halowych.
W niedzielę w Radomiu wyszkowianki grały w Halowych Mistrzostwach Mazowsza.
W pierwszym meczu grupowym Loczki spotkały się z Ząbkovią. Mimo przewagi, nasze piłkarki nie potrafiły zdobyć choćby jednego gola i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W drugim pojedynku Loczki pokonały Diamonds Academy II Warszawa 2:0. Gole dla naszej drużyny zdobyły Zuzanna Marszał i Maria Połodziuk. Po tym meczu było już pewne, że wyszkowianki wyjdą z grupy. Być może to sprawiło, że podopieczne trenerki Marioli Rębowskiej zagrały ostatni mecz grupowy znacznie słabiej niż poprzednie. Loczki przegrały z Pragą Warszawa 1:5 (gol Z. Marszał).
Traf chciał, że przeciwnikiem w ćwierćfinale była drużyna SP 11 Ursus Warszawa, zeszłoroczne brązowe medalistki mistrzostw Polski i zespół, na który Loczki trafiają ostatnio w każdych rozgrywkach. Mimo dobrej postawy na boisku, wyszkowianki mecz przegrały 0:4 i odpadły z turnieju. Zespół z Ursusa zdobył mistrzostwo Mazowsza, pokonując w finale zespół Ząbkovii 2:1.
Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została wybrana Natalia Gierałtowska.

Skład drużyny: Daria Kisielewska, Łucja Stalmach - Zuzanna Marszał, Weronika Stokarska, Maria Połodziuk, Natalia Gierałtowska, Anna Pakieła, Roksana Bylak, Julia Góralewska, Zuzanna Góralewska, Alicja Pankowska. Trenerka: Mariola Rębowska
 
Przed trampkarkami Loczków kolejny ważny turniej. W niedzielę 23 stycznia wyszkowianki jadą do Szczercowa (ok. Bełchatowa w woj. łódzkim), aby rozegrać II rundę eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Przeciwniczkami naszych młodych zawodniczek będą Astoria Szczerców, Rekord Brzeziny oraz (a jakże) Ursus Warszawa.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom
Zitcom