Klubowe media Bugu Wyszków poinformowały w poniedziałek, 21 lipca, że asystentem trenera I drużyny Bugu Wyszków został Mariusz Szajczyk, do tej pory trener rezerw wyszkowskiego klubu.
Dodajmy, że Mariusz Szajczyk „związany z klubem od zawsze” jest także, od niedawna, członkiem zarządu MZKS Bug Wyszków.
- Dziękuję za możliwość dołączenia do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu. Bardzo cieszy mnie fakt, że do drużyny seniorskiej zostali zaproszeni młodzi gracze, których miałem przyjemność prowadzić w grupach młodzieżowych oraz prowadząc drugi zespół Bugu Wyszków. To dla trenera jest bardzo przyjemne, kiedy wychowanek daje radę i nawet wyróżnia się w drużynie seniorskiej. Jest to przykład dla młodych adeptów, że jako klub chętnie dajemy szansę. Proszę kibiców o wsparcie w nadchodzącym sezonie. Liczymy na Was! - powiedział po ogłoszeniu decyzji Mariusz Szajczyk.
Miejmy nadzieję, że młody duet szkoleniowców poprowadzi Bug do wysokiego miejsca w tabeli V ligi.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja opinia
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna: 17-28.06.2026 lub wg terminów przy produktach.
Najnowsze informacje
- RZĄŚNIK: Dzieci zakończyły rok akademicki (FOTO)
- PIŁKA NOŻNA: Wisła Płock pokonana w ostatnim meczu sezonu
- PIŁKA NOŻNA: Krzysztof Maciak rezygnuje!
- ZABRODZIE: Integracyjny piknik parafialny (FOTO)
- Piknik rodzinny u księdza Grygiera (FOTO)
- Rodzinny i charytatywny piknik w Siódemce (FOTO)
- Sala kinowa będzie jak nowa
- Uroczystość ku czci sierż. Mateusza Sitka (FOTO, WIDEO)
- Polsko-niemiecka wymiana uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 (FOTO)
- Harmonogram zamknięć przejazdów kolejowych w dniach 15 – 19 czerwca



