Klubowe media Bugu Wyszków poinformowały w poniedziałek, 21 lipca, że asystentem trenera I drużyny Bugu Wyszków został Mariusz Szajczyk, do tej pory trener rezerw wyszkowskiego klubu.
Dodajmy, że Mariusz Szajczyk „związany z klubem od zawsze” jest także, od niedawna, członkiem zarządu MZKS Bug Wyszków.
- Dziękuję za możliwość dołączenia do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu. Bardzo cieszy mnie fakt, że do drużyny seniorskiej zostali zaproszeni młodzi gracze, których miałem przyjemność prowadzić w grupach młodzieżowych oraz prowadząc drugi zespół Bugu Wyszków. To dla trenera jest bardzo przyjemne, kiedy wychowanek daje radę i nawet wyróżnia się w drużynie seniorskiej. Jest to przykład dla młodych adeptów, że jako klub chętnie dajemy szansę. Proszę kibiców o wsparcie w nadchodzącym sezonie. Liczymy na Was! - powiedział po ogłoszeniu decyzji Mariusz Szajczyk.
Miejmy nadzieję, że młody duet szkoleniowców poprowadzi Bug do wysokiego miejsca w tabeli V ligi.
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna: 17-28.06.2026 lub wg terminów przy produktach.
Najnowsze informacje
- „Światło niesie nas” – dziękujemy za wspólne świętowanie Jubileuszu 50-lecia CKU (FOTO)
- Będzie remont nawierzchni na moście
- Sprawca kolizji uciekł, pozostawiając pijanego pasażera
- SIATKÓWKA: Camper ogłasza skład na nowy sezon
- RZĄŚNIK: Wianki nad Narwią (WIDEO, FOTO)
- Powiatowy Dzień Strażaka (WIDEO, FOTO)
- PIŁKA NOŻNA: W weekend Memoriał Jana Majewskiego
- Przejazd kolejowy w Lucynowie zamknięty na dwa dni
- Błąd medyczny a roszczenia pacjenta - jak ocenić, czy można dochodzić rekompensaty?
- Outsourcing księgowości - kiedy firma powinna przekazać finanse zewnętrznemu zespołowi?




