PIŁKA NOŻNA: Loczki zakończyły jesień (!) wygraną (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Loczki zakończyły jesień (!) wygraną (foto)

25.03.2019
autor: mjk
Zaległy z rundy jesiennej mecz II ligi piłki nożnej kobiet Loczki Wyszków rozegrały w niedzielę. Z Huty Mińskiej do domu wróciły z trzema punktami.

Przed meczem seniorek  odbył się sparingowy pojedynek młodziczek obu klubów. Mimo osłabienia wyszkowianki trenowane przez Mariolę Nadaj wygrały 4:3. Dla obu drużyn było to ciekawe doświadczenie, tuż przed początkiem ligi.
W samo południe na boisko w Hucie Mińskiej wyszły seniorkiu Loczków i Tygrysa. Już po kilku minutach wyszkowianki prowadziły 1:0 po celnym strzale Pauliny Pokraśniewicz. Wydawało się, że mecz z ostatnim w tabeli Tygrysem będzie łatwy i przyjemny. Gospodynie zagrały jednak bardzo dobry mecz, a wyszkowianki po pół godzinie meczu przecierały oczy ze zdumienia, ponieważ w tym momencie przegrywały już 3:1.
Na szczęście Loczki wzięły sobie do serca zalecenia trenera i po dwóch pięknych golach Klaudii Zaręby (głową) i Aleksandry Kozłowskiej (z woleja) na przerwę zespoły schodziły przy wyniku remisowym 3:3.
Po przerwie, przy dopingu młodych Loczków, które po swoim meczu kibicowały starszym koleżankom, trwał zacięty pojedynek. Trener Karol Wołynko zdarł głos, ale przyniosło to efekt: dwa gole Pauliny Pokraśniewicz, do tego dwie poprzeczki i kilka innych dogodnych sytuacji dla naszych piłkarek. Kwadrans przed końcem pojawiła się na boisku po dwóch latach przerwy Karolina Nadaj (zmieniła swoją siostrę - Mariolę).
Loczki spokojnie dowiozły wynik 5:3 do końca meczu i pierwszy raz w historii klubu wygrały mecz ligowy w Hucie Mińskiej.
W najbliższą sobotę nasze zawodniczki jadą do Bartoszyc. Początek meczu o 12.00.

Tygrys Huta Mińska - Loczki Wyszków 3:5 (3:3)
Loczki: Joanna Żak, Natalia Stępkowska, Joanna Jeż, Kamila Bonisławska, Natalia Czyż, Aleksandra Wilk, Mariola Nadaj (76. Karolina Nadaj), Natalia Markowska, Klaudia Zaręba, Paulina Pokraśniewicz, Aleksandra Kozłowska
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość