PIŁKA NOŻNA: Loczki zaczęły z przytupem (foto)

17.02.2020
Nieźle zainaugurowały swoje mecze sparingowe piłkarki Loczków Wyszków. W meczu z trzecioligowym Żbikiem Nasielsk zdobyły tuzin goli, tracąc tylko dwa.

Na początku meczu pojawiła się pierwsza jedenastku wyszkowskiego klubu. Nic więc dziwnego, że po kilkunastu minutach było już 5:0. W drugiej części spotkania (grano 3 x 30 minut) pojawiły się zawodniczki rzadziej grające oraz napastniczka młodziczek Oliwia Zęgota. W ostatniej tercji trener Karol Wołynko dał szansę także bramkarce młodziczek Darii Kisielewskiej.
Warto podkreślić, że zespół z Nasielska pod okiem znanego w Wyszkowie Daniela Gołębiewskiego zrobił spory krok do przodu. Momentami gra była wyrównana, ale w kluczowych momentach doświadczenie było po stronie wyszkowianek.
Następny sparing Loczki grają w niedzielę 23 lutego w Ostrołęce z Jantarem.

Loczki Wyszków - Żbik Nasielsk 12:2
Gole dla Loczków: Joanna Jeż (2, jedna z rzutu karnego), Aleksandra Kozłowska (3), zawodniczka testowana (2), Julia Prusik (2), Natalia Markowska, Klaudia Zaręba, Oliwia Zęgota.

Loczki: Joanna Żak - Wiktoria Mostowska, Joanna Jeż, Natalia Chimkowska, zawodniczka testowana, Marta Kiełek, Natalia Markowska, Natalia Czyż, Weronika Molska, Aleksandra Kozłowska, Julia Prusik. Grały także: Katarzyna Kulasińska, Aleksandra Wilk, Klaudia Zaręba, Oliwia Wróbel, Oliwia Zęgota, Daria Kisielewska