PIŁKA NOŻNA: Loczki wysoko wygrywają ze Żbikiem (foto)

01.03.2021
Wysokim zwycięstwem Loczków zakończył sie przedostatni przed rozpoczęciem ligi, mecz sparingowy. Wyszkowianki pokonały 8:0 Żbika Nasielsk.

Zespoły dzieli różnica dwóch klas, nasze piłkarki grają w II lidze, a nasielszczanki w IV. Od początku meczu było widać sporą różnicę w przygotowaniu do sezonu. Już po 10 minutach było 2:0 dla Loczków, a oba gole zdobyła Paulina Pokraśniewicz. W 12. minucie na 3:0 podwyższyła efektownym strzałem głową Aleksandra Ślubowska, a przed przerwą do siatki rywali trafiły także Anna Jałocha i ponownie P. Pokraśniewicz.
Po przerwie wyszkowianki wyszły w innym ustawieniu i, choć nie brakowało sytuacji podbramkowych, goli było mniej. Trafienia zanotowały Natalia Czyż, Beata Chapska i Oliwia Wróbel.
- Prócz problemów ze skutecznością, nie można mieć zastrzeżeń do gry naszej drużyny - powiedział po meczu trener Karol Wołynko.

Loczki Wyszków - Żbik Nasielsk 8:0 (5:0)

W niedzielę 7 marca Loczki zagrają ostatni sparing przed rundą wiosenną II ligi. Do Wyszkowa przyjedzie IV-ligowy Vulcan Wólka Mlądzka.

1 marca kończy się okienko transferowe w centralnych ligach piłki kobiecej. Jutro przedstawimy oficjalnie  nowe zawodniczki Loczków.