PIŁKA NOŻNA: Loczki nie zaczną w sobotę (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Loczki nie zaczną w sobotę (foto)

22.08.2018
autor: mjk
Nie będzie sobotniej inauguracji sezonu II ligi piłki nożnej kobiet. Mecz Loczków Wyszków z Victorią Bartoszyce odbędzie się w innym terminie.
Piłkarki z Wyszkowa zaczną więc sezon meczem z Gosirkami Piaseczno, który odbędzie się 2 września o 15.00 w Piasecznie. Mecz z Victorią odbędzie się na stadionie WOSiR 12 września o 19.30.
Tymczasem wyszkowskie piłkarki rozgrywają mecze sparingowe. W piątek w Grodzisku Mazowieckim pokonały miejscową Mazovię 4:1 (trzy gole Natalii Chimkowskiej i jeden Karoliny Pokraśniewicz). Mecz nie był wielkim widowiskiem, ale trener Karol Wołynko testował nowe ustawienia i widać było u zawodniczek brak ogrania na nowych pozycjach.
We wtorek Loczki grały w Nasielsku z trzecioligowym Żbikiem. Wyszkowianki postrzelały sobie, ostatecznie wygrywając 9:1 (5:1). Cieszy dobra forma napastniczek - Paulina Pokraśniewicz, Aleksandra Kozłowska i Julia Prusik zdobyły siedem z dziewięciu goli.
Wcześniej od seniorek swój debiutancki mecz ligowy zagrają Młode Loczki, które 1 września o 14.00 zagrają w Lidze Orlików z Agape Białołęka.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość