PIŁKA NOŻNA: Lech Poznań zagra w Wyszkowie

Sport

PIŁKA NOŻNA: Lech Poznań zagra w Wyszkowie

18.06.2022
autor: mjk
Następny sezon zapowiada się dla Loczków Wyszków bardzo atrakcyjnie. Oficjalnie jeszcze musimy poczekać na rozstrzygnięcia PZPN, ale praktycznie przesądzone jest, że z wyszkowiankami grać będzie w II lidze kobiecy Lech Poznań.

Jeśli decyzje Polskiego Związku Piłki Nożnej nie zmienią się, w sezonie, który zacznie się za niecałe dwa miesiące, nasze piłkarki zagrają z drużynami, z którymi rywalizowały w ubiegłym sezonie (Włókniarz Białystok, Praga Warszawa, WAP Włocławek, Medyk II Konin, AZS UW Warszawa, Warta Gorzów Wlkp., Unifreeze Górzno). Prawdopodobnie z rozgrywek wycofa się III drużyna SMS Łódź, w to miejsce utrzyma się GSS Grodzisk Wielkopolski.
Nowymi przeciwniczkami Loczków będą PTC Pabianice i Lech Poznań (awans z III ligi) oraz jedna drużyna przesunięta z grupy południowej II ligi (mówi się o Ostrovii Ostrów Wielkopolski lub Pogoni Zduńska Wola).
Oczywiście najatrakcyjniej zapowiada się spotkanie z poznańskim Lechem. Piłkarki są w tym klubie coraz bardziej doceniane, o czym świadczyć może np. fakt, że ostatnie mecze rozgrywają na stadionie przy Bułgarskiej.
Decyzje o ostatecznym podziale grup II ligi a także informacje o ewentualnym wycofaniu z rozgrywek innych zespołów muszą zostać potwierdzone do końca tego miesiąca.

Pierwsza kolejka II ligi zaplanowana jest na weekend 13/14 sierpnia.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość