PIŁKA NOŻNA: Koronacja wyszkowskich rezerw

Sport

PIŁKA NOŻNA: Koronacja wyszkowskich rezerw

05.06.2016
autor: Michał Mielczarczyk
Nikt nie zabierze już Bugowi II Wyszków mistrzostwa grupy I warszawskiej B-Klasy. W niedzielę gracze trenera Arkadiusza Mielczarczyka wręcz zde-molowali wicelidera – Ko-ronę Warszawa, która tym samym straciła szansę na 1. miejsce na koniec sezonu.
Przed niedzielnym pojedyn-kiem Bug miał tylko jeden punkt przewagi nad rywalem ze stolicy. De facto był to więc mecz o pierwsze miejsce na koniec sezonu, biorąc pod uwagę to, że zostaną tylko dwie kolejki, a nasz zespół za tydzień otrzyma walkower.
Goście do Wyszkowa przyjechali prawie dwie godziny przed meczem, przestronnym autokarem, sprawiali wrażenie pewnych siebie. Jednak już początek meczu sprowadził ich na ziemię. Co prawda przed przerwą wyszkowia-nom nie udało się pokonać bramkarza Korony, ale ich przewaga była wyraźna. W słupek trafili kolejno P. Nasiadka i B. Rejnuś.
Worek z bramkami rozwiązał się tuż po wznowieniu gry. W 47. minucie dokładne podanie Nasiadki wykorzystał mocnym strzałem pod poprzeczkę Łukasz Kamiński. Chwilę później Kamińskiego tym razem „obsłużył” Łukasz Łada i było już 2:0. Kwadrans przed końcem meczu, wprowadzony 10 minut wcześniej, Tomasz Cichocki minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Ten sam gracz zdobył swoją drugą bramkę, dobijając strzał Kamińskiego. Najładniejszą bramkę meczu była ta, uzyskana w 89. minucie przez Kamińskiego. Widząc wychodzącego bramkarza, Łukasz sprytnie przerzucił go i trafił do pustej bramki. W 90. minucie gospodarze na chwilę zdekoncentrowali się. Konrad Skoczeń podciął w polu karnym rywala, a napastnik Korony strzałem w środek z rzutu karnego zdobył honorową bramkę. To nie był jednak koniec emocji. Dwie minuty później Kamiński ponownie znalazł się sam przed bramkarzem i znowu strzelił celnie, tym razem pod brzuchem bramkarza.
Bugowi do rozegrania został jeszcze tylko jeden mecz. 19 czerwca (godz. 15) do Wyszkowa przyjedzie Dąb II Wieliszew. W najbliższy weekend rezerwy będą pauzowały i jednocześnie dostaną walkower za mecz z wycofanym Drukarzem II Warszawa.

Bug II - Korona Warszawa 6:1 (0:0)
Bramki dla Bugu: Kamiński 47, 50, 89, 90+3, Cichocki 73, 79.
Bug: Ł. Rogulski - A. Szymański (82 J. Kopiejewski), K. Maciak (k), Krzysztof Skoczeń, P. Śleszyński - A. Nikodemski, Ł. Łada, B. Rej-nuś (75. M. Rosiński), K. Rosa (63 J. Markowski) - P. Nasiadka (63 T. Cichocki), Ł. Kamiński.
SPECTRUM kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość