PIŁKA NOŻNA: Koniec dobrej serii WKS Rząśnik

04.05.2021
Po ośmiu meczach bez porażki, piłkarze WKS Rząśnik w sobotę poznali smak porażki. W meczu z Madziarem Nieporęt przegrali 1:5.

W 7. minucie meczu gola dla WKS zdobył Mateusz Krawczyk i wydawało się, że ten mecz może być kolejnym z serii spotkań bez porażki. Jednak już 5 minut później gospodarze prowadzili 2:1. Zawodnicy z Nieporętu dołożyli przed przerwą jeszcze jednego gola.
Po przerwie Madziar podwyższył wynik na 4:1, ale zawodnicy WKS również mieli szanse na zdobycie bramek. Niestety, w 60. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Michał Piotrowski i grając w dziesiątkę nie mieli szans na wywalczenie dobrego rezultatu.
Gospodarze w 64 minucie dołożyli jeszcze jednego gola i pierwszy raz od 26 września (!) WKS Rząśnik musiał poczuć gorycz porażki.

Madziar Nieporęt - WKS Rząśnik 5:1 (3:1)
Gol dla WKS: M. Krawczyk (7.)
WKS: B. Grabowski - Ł. Ostaszewski, B. Wojtaszek, K. Anklewicz, M. Abramczyk (55. J. Pajka), M. Rębała, M. Piotrowski, Ł. Abramczyk (80. G. Abramczyk), M. Krawczyk, K. Rosa, Ł. Piątek (77. P. Kaczmarczyk)

9 maja (niedziela) WKS gra u siebie z zajmującą szóste miejsce w tabeli Wkrą Pomiechówek.