PIŁKA NOŻNA: Kolejne punkty Loczków (FOTO)

30.11.-0001
autor:
Zespoły z Wielkopolski nigdy nie są łatwymi przeciwniczkami dla Loczków. Nie inaczej było w niedzielę, kiedy wyszkowianki podejmowały GSS Grodzisk Wlkp. Dzięki dobrej drugiej połowie nasze piłkarki wygrały 3:1.

Do przerwy nie oglądaliśmy w Wyszkowie goli. I choć wyszkowianki miały przewagę nie potrafiły jej udokumentować trafieniami. Udało się to dopiero po zmianie stron. W 54. minucie po dośrodkowaniu Natalii Markowskiej z rzutu rożnego pięknym uderzeniem głową gola zdobyła kapitan Loczków - Joanna Jeż. Trzy minuty później było już 2:0. Aleksandra Kozłowska zagrała prostopadłą piłkę do Pauliny Pokraśniewicz, a ta spokojnie posłała futbolówkę obok bramkarki z Grodziska.
Wyszkowianki grały od tego momentu spokojnie i miały kilka szans na podwyższenie rezultatu, ale do 90. minuty wynik pozostawał bez zmian.
W końcówce meczu rozluźnione wyszkowianki pozwoliły sobie strzelić gola na 1:2, ale w doliczonym czasie gry, ponownie P. Pokraśniewicz po podaniu A.Kozłowskiej ustaliła wynik na 3:1.

Loczki Wyszków - GSS Grodzisk Wlkp. 3:1 (0:0)
Gole: Paulina Pokraśniewicz (57., 90.+4), Joanna Jeż (54.)
Loczki: Adriana Wiśniewska - Wiktoria Mostowska, Joanna Jeż, Natalia Kasińska (72. Zuzanna Mróz), Anna Bortkiewicz, Karolina Jasińska, Oliwia Świętoń (72. Natalia Gierałtowska), Natalia Markowska (85. Zuzanna Tywońko), Natalia Czyż, Aleksandra Kozłowska, Paulina Pokraśniewicz

Z rozgrywek II ligi został wycofany zespół KS Raszyna. Ponieważ raszynianki rozegrały mniej niż 50% spotkań, wyniki ich meczów (w tym także zwycięstwo Loczków 5:1) zostały anulowane.

W niedzielę o 15.00 wyszkowianki grają z odwiecznym rywalem ligowym - AZS UW Warszawa.