PIŁKA NOŻNA: Cud się stał! Bug w barażach

22.06.2024
Cud! W ostatniej XXX kolejce rozgrywek Ligi Okręgowej (Warszawa I) Bug Wyszków wygrał w Michałowie z KS Halinów 2:1. W Kobyłce Wicher uległ Delcie Warszawa 0:3 i to wyszkowianie zagrają w barażach o V ligę!

Przed ostatnimi meczami wydawało się, że tylko cud może sprawić, żeby piłkarze Bugu mieli szansę powalczyć o awans do V ligi. Jak widać, warto walczyć do końca i wierzyć w swój zespół. W Kobyłce padł zaskakujący wynik, który w połączeniu z wygraną wyszkowian z KS Halinów dał wyszkowianom drugie miejsce w tabeli, które otwiera możliwość gry w barażach o awans.

W 11. minucie meczu gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu z rzutu karnego. Pod koniec pierwszej połowy nastąpił zwrot akcji. Najpierw w 39 minucie głową bramkarza Halinowa pokonał Nasiadka, a trzy minuty później na prowadzenie wyszkowian wyprowadził Waszak.
W drugiej części meczu żadna drużyna nie zdobyła gola, choć obie strony miały ku temu okazje.

W środę 26 czerwca Bug Wyszków zmierzy się w pierwszym meczu barażowym z KS Warka (wicemistrz grupy radomskiej LO). W weekend (28/29 czerwca) rewanż w Warce.