PIŁKA NOŻNA: Bug pewnie pokonuje nowodworski Świt. To był „Kamyk” show (FOTO)

23.04.2023
autor: Bug Wyszków, fot. Sylwia Bardyszewska
Pewnie (5:2) i jak najbardziej zasłużenie Bug Wyszków w sobotę 22 kwietnia pokonał rezerwy MKS Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Początek spotkania mógł nieco zaskoczyć. Przyjezdni nadawali tempo gry przez pierwsze 10 minut i dopięli swego. W 3. minucie Jakub Imiołek został pokonany strzałem głową. Nie było to jednak długie prowadzenie. W 26. minucie niezawodny w takich sytuacjach Rober Nogaj z rzutu wolnego doprowadził do remisu. 10 minut później dzięki strzałowi przy słupku Łukasza Kamińskiego miejscowi wyszli na prowadzenie.
Po przerwie gra toczyła się do jednej bramki. W 74. minucie Kamiński strzałem po ziemi, a pięć minut później podobnym uderzeniem uzyskał hat-tricka. Gola dołożył również Damian Świerblewski. W doliczonym czasie gry Alan Krawczyk podciął swojego rywala i goście wykorzystali rzut karny.

Bug – Świt II Nowy Dwór Maz. 5:2 (1:1)
Gole dla Bugu: Nogaj 26 (wolny), Kamiński 68, 74, 79, Świerblewski 85
Bug: J. Imiołek (89. K. Fedorczyk) – J. Wyszkowski (83. K. Skrocki), R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak – P. Połodziuk (73. N. de Sousa Costa), A. Szleżanowski, W. Podolski (83. Ł. Łada), I. Zaporoshchenko (61. A. Krawczyk) – Ł. Kamiński (83. M. Jezierski), P. Nasiadka (73. D. Świerblewski)