PIŁKA NOŻNA: Bug już równo z liderem

Sport

PIŁKA NOŻNA: Bug już równo z liderem

28.04.2023
autor: M.
Dzięki spotkaniu rozegranemu awansem pierwsza drużyna Bugu Wyszków ma obecnie tyle samo punktów co lider rozgrywek. A to dzięki czwartkowej wygranej w warszawskim Wawrze.

Spotkanie z PKS Radość nie ułożyło się po myśli przyjezdnych. O pierwszej połowie goście na pewno chcieliby szybko zapomnieć. Śmiało można rzec, że była to najsłabsza połowa od momentu objęcia drużyny przez trenera Łukasz Choderskiego. Na domiar złego w 19. minucie napastnik PKS-u skutecznie strzelił z rzutu karnego i było 1:0. Duży przełom nastąpił w 34. minucie. Po drugiej żółtej kartce boisko opuścił musiał defensor gospodarzy.
Po przerwie nie było już jednak wątpliwości. Na boisku tak naprawdę była tylko jedna drużyna. Do remisu doprowadził już 3 minuty po przerwie Przemysław Nasiadka. Potem przyjezdni wykonali już tylko przysłowiowy „wyrok” na ekipie ze stolicy.

PKS Radość - Bug 1:4 (1:0)
Gole dla Bugu: Nasiadka 48, 58, Kamiński 56, 73.
Bug: J. Imiołek - J. Wyszkowski (74. H. Zaporoshchenko), R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak - P. Połodziuk (66. Ł. Łada), W. Podolski (46. N. de Sousa), A. Szleżanowski, A. Krawczyk - Ł. Kamiński (74. P. Wojtkowski), P. Nasiadka (66. D. Świerblewski).

Więcej o meczu w najbliższym numerze „NW”.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość