PIŁKA NOŻNA: B-klasowe zwycięstwa

04.04.2024
Występujące w najniższej klasie rozgrywkowej kluby z naszego powiatu  ostatnie mecze rozstrzygnęły na swoją korzyść.

Grający w warszawskiej klasie B WKS Rząśnik pokonał na własnym boisku rezerwy Bobra Tłuszcz. Goście w pierwszej połowie bronili się skutecznie, ale po zmianie stron do głosu doszli rząśniczanie. Tuż po wznowieniu gry kapitan zespołu Michał Piotrowski zdobył gola na 1:0. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Marcin Rębała i kibice mogli być już raczej spokojni o końcowy wynik.
W doliczonym czasie gry trzeciego gola dla WKS zdobył Daniel Borucki i zespół z Rząśnika mógł cieszyć sięz okazałej wygranej.
WKS Rząśnik - Bóbr II Tłuszcz 3:0 (0:0)
Grający w tej samej grupie piłkarze Nadbużanki Słopsk swój mecz rozegrali już w Wielki Piątek. Na stadionie w Wyszkowie podejmowali podejmowali Rządzę Załubice.
Gospodarze dość szybko wyszli na prowadzenie. Już w 7. minucie Przemysław Borkowski zdobył pierwszego gola, a dziesięć minut później wynik podwyższył Marcel Wysocki.
Następne gole padły po przerwie. Goście w 77. minucie zdobyli kontaktową bramkę, jednak piłkarze Nadbużanki odpowiedzieli trafieniami Kamila Kozłowskiego (85.) i Eryka Gąseckiego (90.+3).
Nadbużanka Słopsk - Rządza Załubice 4:1 (2:0)