Najlepsi sportowcy i trenerzy 2022 szkół średnich

Sport

Najlepsi sportowcy i trenerzy 2022 szkół średnich

21.04.2023
autor: mjk
Maciej Główczyński najlepszym nauczycielem, a Klaudia Makowska najlepszą zawodniczką w powiecie wyszkowskim - takie są wyniki klasyfikacji nauczycieli i sportowców szkół naszego powiatu w 2022 roku. Klasyfikację ogłoszono podczas podczas Inauguracji ceremonii olimpijskiej i Międzynarodowego Dnia Sportu, który odbył się 21 kwietnia w WOK Hutnik.

Jak zwykle imprezę przygotował i prowadził Andrzej Rębowski. Po półtoragodzinnym oczekiwaniu, w czasie którego widzowie można było obejrzeć m.in. prezentacją multimedialną "Dziesięciu największych sportowców wszech czasów na świecie" i posłuchać wspomnień polskich olimpijek, ogłoszono wyniki sportowego współzawodnictwa za 2022 rok.
Wśród uczniów najlepsza okazała się Klaudia Makowska (I LO), która wyprzedziła Wiktorię Mostowską (CEZiU) i Adriana Bukowieckiego (ZS1).
Kolejne miejsca zajęli:
4. Roksana Bylak (I LO)
5. Dawid Szymański (ZS3)
6. Zuzanna Apelska (I LO)
7. Weronika Kulik (ZS3)
8. Bartosz Trzciński (ZS3)
9. Hubert Dąbrowski (ZS3)
9. Łucja Stalmach (ZS3)

W klasyfikacji nauczycieli szkół średnich wygrałnauczyciel I LO - Maciej Główczyński. Drugie miejsce zajął Mateusz Gąsiewski (ZS3), a trzecie Piotr Nida (ZS3). Na czwartej pozycji rywalizację nauczycieli zakończył Sylwester Śniadała, a tuż za nim, na piątym miejscu - Ewa Jagielska (CEZiU).
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość