MMA: To nie były byle jakie nokauty. Normalnie goście szli spać

Sport

MMA: To nie były byle jakie nokauty. Normalnie goście szli spać

24.09.2020
autor: fot. Kuźnia Mistrzów Wyszków
Reprezentant wyszkowskiej Kuźni Mistrzów Krzysztof Piórkowski zwyciężył w swojej kategorii na Mistrzostwach Polski MMA w Sochaczewie. Wszystkie walki zakończył nokautem.
 
Krzysztof Piórkowski startował w kategorii pierwszy krok do 93 kg. „Wygrywa cztery walki, wszystkie przed czasem przez KO, wszystkie w pierwszej rundzie. W skrócie: obrony zapaśnicze i wykończenie, boks na głowę, za mocne ciosy dla przeciwników - zadowolenia nie kryją trenerzy Krzysztofa.
Już pierwsza walka była dla niego wyzwaniem, bo zmierzył się z Wojciechem Skoczniem z wyszkowskiego klubu Bambero Team. - Pozdrawiamy Wojtka oraz cały klub. Szacunek za walkę i liczymy na wspólne treningi i wymianę doświadczeń - do współpracy zaprasza Kuźnia Mistrzów.
Krzysztof Piórkowski zrobił na zawodach bardzo duże wrażenie. W rozmowie z My MMA chwalił go Paweł Kryński, zwycięzca w kategorii Pierwszy Krok do 84 kg: - Krzysiu, wielki szacun! To nie były byle jakie nokauty. Normalnie goście szli spać. Skurczybyk, naprawdę. Cieszę się, że uciekłem w inną kategorię wagową Krzysiu, bo byłoby ciężko.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość