KONKURS: Do wygrania bilety na Friday Boxing Night!

Sport

KONKURS: Do wygrania bilety na Friday Boxing Night!

08.02.2018
autor: Redakcja
Podwójne zaproszenia na galę Friday Boxing Night, podczas której jedną z walk stoczy wyszkowianin Mateusz Tryc, do wygrania w naszym konkursie. 
Zasady są bardzo proste. Wystarczy polubić post na naszym facebookowym profilu (www.facebook.com/nowywyszkowiak/) i w komentarzu wpisać osobę, z którą chcesz wybrać się na galę. Wygrywają osoby, które pod swoim komentarzem zbiorą największą liczbę lajków. Rozstrzygnięcie konkursu - 15 lutego.
Gala odbędzie się w piątek 16 lutego w hali WOSiR. Początek imprezy transmitowanej przez telewizję Polsat Sport i Polsat Sport Fight o godz. 20. 
Przed zawodową galą odbędą się cztery walki amatorskie, w tym trzy z udziałem wyszkowian (początek o godz. 19). W formule K1 wystąpi Alicja Sarnacka (Gimnazjon Apin Wyszków, trenerzy Paweł Deluga i Piotr Trześniewski). Jej rywalką będzie Aleksandra Niewiadomska (UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka). W formule MMA Patrycja Borkowska z Bambero Team Wyszków (trener Mateusz Śniadała) zmierzy się z Karoliną Sobek (Spartakus Rzeszów). Pojedynek bokserski Mateusz Mościcki z Gimnazjon Apin (trener Paweł Deluga) stoczy z Adamem Banaszczykiem (zawodnik RKS Łódź).


 
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość