KOLARSTWO: Trening z Catena Wyszków

Sport

KOLARSTWO: Trening z Catena Wyszków

28.09.2020
autor:
Już w najbliższy wtorek, 29 września, Klub Kolarski Catena Wyszków zaprasza na otwarty trening przygotowujący do startu w Poland Bike Maraton, który odbędzie się w Wyszkowie w sobotę 3 października.
 
XI etap LOTTO Poland Bike Marathon 2020: kolarskie miasteczko oraz START i META rajdu będą zlokalizowane na stadionie WOSiR Wyszków.
Poza zmaganiami młodzieży i dorosłych na dystansach MINI i MAX po Puszczy Kamienieckiej i nadbużańskich łęgach, również najmłodsi będą mogli pobawić się w zawodowych kolarzy.
W wyścigu MINI CROSS dzieci w wieku 2-4 latka pokonują dystans 100-200 metrów. Starsze, w wieku 5-6 lat, mają swój wyścig na dystansie 200-400 metrów. Ostateczny dystans jest zawsze ustalany w zależności od lokalizacji miasteczka sportowego i panujących warunków terenowo-pogodowych.
Zgłoszenia w dniu zawodów przyjmowane będą w prowadzonej przez wyspecjalizowanych animatorów Chatce Małolatka. W zawodach mogą wziąć udział bezpłatnie wszystkie dzieci posiadające dowolny rowerek (także biegowy) bez wspomagania i kask.ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość