K-1: Piotr Trześniewski wraca na ring!

Sport

K-1: Piotr Trześniewski wraca na ring!

29.12.2021
autor: opr. mjk
Piotr Trześniewski wraca na ring. Już 5 lutego wyszkowianin wystąpi na gali HFO 11, która odbędzie się w Warszawie.  

Popularny 'Siexa' powraca do zawodowych startów po 8-miesięcznej przerwie. Ostatni raz widzieliśmy Jacka w ringu podczas gali HFO: Bank, na której znokautował w drugiej rundzie Marka Milewskiego z Olsztyna. Jak do tej pory 'Siexa' pokonał m.in. Daniela Bralewskiego z warszawskiej Palestry, nokautując go w walce wieczoru gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów 20 w Wyszkowie. Przygotowując się do nadchodzącej potyczki pokonał w boksie srebrnego medalistę pucharu Polski w tej dyscyplinie, Sylwestra Perkowskiego. Starych sztuczek się nie zapomina, a sam Jacek zapewnia, że ma jeszcze wiele asów w rękawie, które pokaże podczas warszawskiej gali.
Utytułowany reprezentant Kuźni Mistrzów Wyszków, Piotr Trześniewski postanowił jeszcze nie odwieszać rękawic na kołek. Zawodnik i trener wyszkowskiego klubu ma w swoim dorobku kilka pasów i laurów, które prezentują się okazale w jego fighterskim CV. Zawodowy mistrz Polski, amatorski mistrz Polski, wicemistrz świata K-1 Global to tylko kilka z jego licznych tytułów. Wyszkowianin ma na swoim koncie ponad 120 pojedynków, które toczył w kontaktowym karate, kickboxingu oraz boksie. Wychowanek Pawła Delugi rywalizował z najlepszymi w Polsce, a wśród jego przeciwników można wymienić: byłego mistrza DSF Kickboxing Challenge i BMAF, Jarosława Daschke, czołowego zawodnika w wadze do 75 kg, Daniela Strzemińskiego czy znanego z walk w Glory Izraelczyka, Itay'a Gershona.
Nadchodzące zestawienie skomentował współwłaściciel organizacji, mistrz świata w kickboxingu i zawodowy pięściarz Łukasz Pławecki: Niezmiernie cieszę się, że dwóch doświadczonych zawodników spotka się ze sobą na HFO 11 w Warszawie. Jacek Gać udowodnił w debiucie, że posiada piorunujące uderzenie. Nokaut jaki zaserwował Markowi Milewskiemu zaimponował wszystkim oglądającym galę HFO: Bank. Ponadto ostatnia wygrana walka z medalistą pucharu Polski w boksie olimpijskim na zasadach rywala potwierdza, że z 'Siexą' nie ma żartów. Wie to również Piotr Trześniewski. Cieszę się, że powracający do ringu fighter z Wyszkowa wybrał naszą organizację. Lista jego sukcesów predysponuje go do walki z najlepszymi i wiem, że tak też on traktuje walkę w HFO. Przed nim ciężki orzech do zgryzienia, ale znając styl walki Piotra wiem, że pseudonim 'Taran' został mu nadany nie dla żartów. Mamy dwóch zawodników, którzy idą cały czas do przodu wywierając presję na rywalu. To musi się skończyć spektakularną kolizją w ringu! - skwitował 'Boom Boom'.
Pojedynek Jacek Gać vs Piotr Trześniewski będzie częścią karty głównej gali HFO 11, która jest zaplanowana na 5 lutego w Kompleksie Sportowym CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 w Warszawie. W walce wieczoru wystąpi reprezentant warszawskich Bielan, niepokonany w HFO Michał Bławdziewicz.

Transmisja gali na antenie telewizji TVP Sport.

HFO 11 - karta walk
Walka wieczoru:
+95 kg: Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) vs TBA
Karta główna:
85 kg: Jacek 'Siekiera' Gać (Uniq Fight Club) vs Piotr Trześniewski (Kuźnia Mistrzów Wyszków)
77 kg: Tomasz Przybylski (Kick-Boxing Club Poprava) vs Maciej Karpiński (KO Gym Wrocław)
57 kg: Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa) vs TBA                    

ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość