Za futbolistami amerykańskimi Rhinos Wyszków pierwszy oficjalny turniej w ramach Ligi Futbolu Flagowego. W podwarszawskich Michałowicach wyszkowianie dwa mecze przegrali, jeden wygrali.
W pierwszym meczu turnieju Rhinos zmierzyli się z doświadczonym zespołem Sakis Kolbudy. Mecz zakończył się porażką Rhinos 12:32. Drugi mecz, z Clockwork Orange, Rhinos również przegrali, ale tym razem nieznacznie bo 34:39. Warto dodać, że oba zespoły, z którymi Nosorożce przegrały specjalizują się we flagowej odmianie futbolu amerykańskiego.
W trzecim pojedynku pierwszego turnieju z wyszkowianami rywalizowali Angels Toruń, którzy, tak jak Rhinos debiutują w lidze futbolu flagowego. Nasi zawodnicy bezapelacyjnie wygrali 51:0.
Indywidualne wyróżnienie zgarnął Bartosz Szymański, który został wybrany MVP turnieju.
W najbliższy weekend Rhinos jadą na kolejny turniej, który odbędzie się w Kolbudach koło Gdańska.
Rhinos Wyszków: Oskar Ksepka, Adam Radziewicz, Igor Krynicki-Gad, Damian Traczyk, Oskar Frąckiewicz, Kacper Rzemek, Bartosz Szymański, Bartosz Morka, Wiktor Wasilewski, Hubert Morka, Kacper Berbeć. Trener: Bartosz Morka

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja opinia
Najnowsze informacje
- Drogi Krzyżowe ulicami parafii (FOTO)
- Pomysł na weekend? Kajaki Pomiechówek
- FUTBOL AMERYKAŃSKI: Pierwszy turniej flagówki za wyszkowianami
- Przedświąteczna integracja Tulewa (FOTO)
- Smutek czy depresja? (FOTO)
- Dwa groźne wypadki samochodów ciężarowych na S8 (FOTO)
- Ścianka wystawiennicza i jej rola w tradycyjnej reklamie przedsiębiorstwa
- Opryski i profilaktyka sposobem na ochronę rzepaku przed szarą pleśnią
- Wilk nie jest już takim niecodziennym gościem
- Wyszkowscy policjanci mają nową łódź motorową (WIDEO, FOTO)

Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna: 9-19.04.2025 lub wg terminów przy produktach.