FUTBOL AMERYKAŃSKI: Nosorożce lepsze od Lwów

Sport

FUTBOL AMERYKAŃSKI: Nosorożce lepsze od Lwów

09.05.2023
autor: mjk
Futboliści amerykańscy Rhinos Wyszków rozpoczęli sezon 2023 PFL2 od zwycięstwa. W inauguracyjnym meczu na stadionie miejskim w Wyszkowie Nosorożce okazały się lepsze od Białych Lwów Gdańsk.

Spotkanie zaczęło się od ogłoszenia niespodzianki. W roli rozgrywającego pierwszy raz wystąpił Bartosz Morka, który po rezygnacji poprzedniego quarterbacka wyszkowskiej drużyny miał zaledwie 48 godzin na przygotowanie się do tej roli. Wypadł znakomicie i to do niego powędrował tytuł gracza meczu.
Obie drużyny początkowo nie potrafiły znaleźć sposobu na defensywę przeciwnika i długo utrzymywał się wynik 0:0. Na szczęście wyszkowianie jako pierwsi przełamali obronę zespołu z Wybrzeża, a  zdobytego prowadzenia nie oddali do końca spotkania, w drugiej połowie systematycznie powiększając przewagę nad Lwami.

Rhinos Wyszków - Białe Lwy Gdańsk 28:0

20 maja Rhinos jadą do Torunia na potyczkę z z miejscowymi Aniołami.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom
Zitcom