FUTBOL AMERYKAŃSKI: Nosorożce lepsze od kaczorów (foto)

15.08.2016
Ciekawy mecz mogli oglądać w niedzielę w Wyszkowie miłośnicy futbolu amerykańskiego. Pojedynek dwóch niepokonanych do tej pory w II lidze drużyn - Rhinos i Green Ducks rozstrzygnęli na swoją korzyść gospodarze.
Trzeba przyznać, że radomianie postawili trudne warunki Nosorożcom. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 0:0, co jest w głównej mierze uważnej grze obu zespołów w obronie.
Z czasem jednak zaczęła rysować się przewaga Rhinos, choć trzeba przyznać, że najpiękniejsze punkty po kilkudziesięciojardowym biegu i przyłożeniu zdobyli goście.
Po przerwie dominacja wyszkowian nie podlegała już dyskusji. Trzecią kwartę Rhinos wygrali 10:0 i mogli spokojnie kontrolować mecz w ostatniej części spotkania.
Po czterech zwycięskich meczach Rhinos mają już praktycznie zapewniony awans do następnej rundy II ligi PLFA.
  1. Rhinos Wyszków    4  8   167-12
  2. Green Ducks          3  4   140-29
  3. Crusaders             4  2   48-144
  4. Warsaw Sharks B.  3  0   2-172