FUTBOL AMERYKAŃSKI: Najbardziej utytułowana drużyna zagra w Wyszkowie

Sport

FUTBOL AMERYKAŃSKI: Najbardziej utytułowana drużyna zagra w Wyszkowie

08.05.2019
autor: mjk
W najbliższą sobotę w Wyszkowie będziemy mogli obejrzeć najbardziej utytułowaną drużynę futbolu amerykańskiego w Polsce. Wielokrotni mistrzowie kraju - Seahawks Gdynia przyjadą na mecz z wyszkowskimi Nosorożcami. Początek meczu o 17.00.
To bezsprecznie jeden z najsilniejszych rywali, z jakimi przyjdzie rywalizować graczom Rhinos. Co prawda w ostatnich dwóch meczach gracze z wybrzeża zanotowali dwie porażki, ale i tak w meczu z Rhinos będą wyraźnymi faworytami.
Gdynianie mają problem z rozgrywającym. Strona internetowa Jastrzębi podała we wtorek, że nowym quarterbackiem tego klubu został Jason Smith, grający ostatnio w kanadyjskiej CFL. Będzie więc to dla niego pierwszy mecz w nowej drużynie. Do tego dochodzą kontuzje defensywnych zawodników z USA. W tym trzeba upatrywać szansy naszych zawodników.
Kluczowy dla wyszkowian mecz odbędzie się jednak w Łodzi 25 maja, kiedy Nosorożce zagrają z Wilkami Łódzkimi, którzy podobnie do Rhinos nie zdobyli jeszcze punktów. Wilki ostatnio rozstały się z amerykaninem Malcolmem Gasque i będą grały wyłącznie polskimi zawodnikami.
SPECTRUM 2022
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość