FUTBOL AMERYKAŃSKI: Koniec sezonu Rhinos

Sport

FUTBOL AMERYKAŃSKI: Koniec sezonu Rhinos

20.10.2021
autor: mjk
Bardzo dobry mecz, niestety zakończony porażką, rozegrali futboliści amerykańscy Rhinos Wyszków w niedzielę. Porażka z Armadą Szczecin jest równoznaczna z zakończeniem sezonu dla Nosorożców.

W ćwierćfinale PFL9 wyszkowianie spotkali się z Armadą Szczecin, zespołem, który w ubiegłym roku ligę wygrał. Rhinos zagrali bardzo dobry mecz, ale nie wystarczyło to do pokonania szczecinian. Jednak wynik 21:24 z tak dobrym zespołem jak Armada nie przynosi ujmy.
Do przerwy nasi futboliści przegrywali tylko dwoma punktami (14:16), potem jednak gospodarze odjechali na dziesięć oczek przewagi, wyszkowianie zdobyli przyłożenie, a za jeden punkt podwyższył Łukasz Berbeć, ale na więcej nie starczyło już czasu.
Dwa przyłożenia zanotował Kacper Jaszewski, a autorem trzeciego był Dominik Buczek.

Armada Szczecin - Rhinos Wyszków 24:21
Rhinos: Kajetan Depta, Kacper Zawadka, Piotr Wykowski, Szymon Berbeć, Wiktor Stankiewicz, Bartosz Morka, Kacper Jaszewski, Jakub Kortiuk, Dominik Buczek, Hubert Morka, Wiktor Wasilewski, Mateusz Lubański, Jakub Kowalkowski, Michał Mroczek, Daniel Kanownik, Karol Szymański, Tomasz Iwański, Mateusz Waśkiewicz, Michał Ptak, Piotr Piórkowski, Łukasz Rylski, Damian Kuchta, Hubert Dąbrowski, Konrad Kukwa, Marcin Zaręba, Łukasz Berbeć, Jakub Kosewski

W pozostałych ćwierćfinałach Jaguars Kąty Wrocławskie wygrali z Silesia Rebels Katowice B 52:38, Bielawa Owls pokonali Kraków Kings B 27:14, a Angels Toruń okazali się lepsi od Olsztyn Lakers 34:32.
Półfinały odbędą się 30 i 31 października. Armada Szczecin zagra z Jaguarami z Kątów Wrocławskich, a Bielawa Owls podejmować będą Angels Toruń.
Finał zaplanowany jest na 13 listopada.
NINA - kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość