BOKS: Mateusz Tryc stoczy walkę w Wyszkowie! Gala bokserska jeszcze w grudniu

Sport

BOKS: Mateusz Tryc stoczy walkę w Wyszkowie! Gala bokserska jeszcze w grudniu

02.12.2021
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. Facebook/Mateusz Tryc PRO Boxer
Niespodzianka dla miłośników sportów walki i fanów jednego z najbardziej utytułowanych wyszkowskich sportowców Mateusza Tryca. 17 grudnia w hali WOSiR odbędzie się transmitowana przez TVP Sport gala, podczas której Mateusz Tryc stoczy walkę wieczoru.
 
Pierwotnie wyszkowianin miał walczyć podczas planowanej właśnie na 17 grudnia gali KnockOut Boxing Night w Wałczu. Ta została jednak odwołana z powodu kontuzji gwiazdy wieczoru Krzysztofa Głowackiego. Ze względu na zobowiązania, organizatorom gali zależy jednak, by wydarzenie się odbyło. Propozycję złożyli gminie Wyszków. „Tryc już od kilku tygodni szykuje się do startu w grudniu. Jak dowiedziała się redakcja, propozycję skrzyżowania rękawic z podopiecznym Huberta Migaczewa otrzymał między innymi Ryan Ford, jednak odrzucił przestawioną mu ofertę” - czytamy na ringpolska.pl. 
Mimo że czasu zostało niewiele, gmina zgodziła się na współorganizację gali. - Warunki finansowe są bardzo, bardzo korzystne. Na koniec roku to miła niespodzianka dla miłośników sportów walki i fanów Mateusza Tryca - mówi burmistrz Grzegorz Nowosielski.
Walka w rodzinnym mieście, przed własną publicznością będzie również dla samego pięściarza ważnym i wyjątkowym wydarzeniem. Będzie to jego 13. walka zawodowa.
Szczegóły, dotyczące m.in. sprzedaży biletów na to wydarzenie sportowe, nie są jeszcze znane.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość