Rozkład jazdy komunikacji miejskiej
LINIA NR 1 (PKS/PKP - Leszczydół Nowiny - Natalin - PKS/PKP)
LINIA NR 2 (PKS/PKP - ul. Świętojańska - Aleja Wolności - Drogoszewo - Deskurów)
LINIA NR 3 (PKS/PKP - Świętojańska - Sikorskiego - KEN (szpital) - Sowińskiego - PKS/PKP)
LINIA NR 4 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - L.Stary - L.Podwielątki - Łosinno - Olszanka - PKS/PKP)
LINIA NR 5 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - Olszanka - KEN (szpital) - PKS/PKP)
LINIA NR 6 (PKS/PKP - Skuszew - Kamieńczyk - Świniotop - Loretto - PKS/PKP)
Najnowsze informacje
- Upamiętnili śp. Mariana Jakubczaka (FOTO)
- Dziecko zadzwoniło na policję: „Tata bije mamę”
- PIŁKA NOŻNA: Marek Zalewski rezygnuje!
- RZĄŚNIK: Gminna uroczystość z okazji Dnia Strażaka (FOTO)
- RZĄŚNIK: Władze złożyły ślubowanie. Konrad Wykowski nowym przewodniczącym rady (FOTO)
- ZABRODZIE: Radni i wójt rozpoczęli nową kadencję (FOTO)
- Włamywacz dotkliwe pobił 79-letniego właściciela domu
- Rada powiatu wybrała władze. Nie będą miały łatwo… (FOTO)
- Ukradł rower… na oczach policjantów
- 20 lat Mazowsza w Unii Europejskiej – co nam się udało?