ZABRODZIE: Wzruszające pożegnanie dyrektor ośrodka kultury (FOTO)

Powiat

ZABRODZIE: Wzruszające pożegnanie dyrektor ośrodka kultury (FOTO)

27.03.2024
autor: Elżbieta Szczuka
Na wtorkowej sesji Rady Gminy Zabrodzie, ostatniej w tej kadencji, wójt, radni, sołtysi i współpracownicy pożegnali odchodzącą na emeryturę dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Małgorzatę Wiśniewską.
 
- W dniu dzisiejszym chcieliśmy wyrazić swoje uznanie i podziękować wyjątkowej osobie, człowiekowi orkiestrze, wieloletniemu pracownikowi, który odchodzi na zasłużoną emeryturę. Jest to pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Zabrodziu Małgorzata Wiśniewska – mówiła przewodnicząca rady Sylwia Marciszewska. 
Pani dyrektor, która z Gminą Zabrodzie jest zawodowo związana od maja 1988 r., podziękował wójt Krzysztof Jezierski: - Nikt nie wyobraża sobie, jak to będzie, kiedy od jutra pójdzie pani na tę emeryturę. Proszę o nas nie zapominać. W imieniu wszystkich bardzo serdecznie dziękuję pani za zaangażowanie, profesjonalizm, poświecenie, serce włożone w pracę.
Potem do wzruszonej pani dyrektor ustawiła się długa kolejka osób chcących jej podziękować za wieloletnią dobrą współpracę.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość