ZABRODZIE: Wyniki wyborów parlamentarnych

Powiat

ZABRODZIE: Wyniki wyborów parlamentarnych

16.10.2023
autor:
W wyborach parlamentarnych w gminie Zabrodzie frekwencja wyniosła 76,01%.
 
Wyniki - sejm
KW Prawo i Sprawiedliwość: 1.794 głosy, 49,50%
KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni: 674 głosy, 18,60%
KWW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 563 głosy, 15,54%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 283 głosy, 7,81%
KW Nowa Lewica: 159 głosów, 4,39%
KW Polska Jest Jedna: 67 głosów, 1,85%
KW Bezpartyjni Samorządowcy: 64 głosy, 1,77%
KW Normalny Kraj: 14 głosów, 0,39%
KW Ruch Naprawy Polski: 6 głosów, 0,17%
 
Wyniki - senat
Robert Mamątow, KW Prawo i Sprawiedliwość: 1.627 głosów, 44,60%
Grzegorz Nowosielski, KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 1.325 głosów, 36,32%
Adam Kasjaniuk, KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 318 głosów, 8,72%
Mirosław Augustyniak, KWW Mirosława Augustyniaka: 208 głosów, 5,70%
Bogusław Rogalski, KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 106 głosów, 2,91%
Zbigniew Dąbrowski, KW Zjednoczeni: 64 głosy, 1,75%

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KANDYDATÓW UGRUPOWAŃ, KTÓRE PRZEKROCZYŁY PRÓG WYBORCZY (kolorem czerwonym wyróżnieni są kandydaci z powiatu wyszkowskiego)

LISTA NR 2: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Marek Wacław Sawicki: 142
2. Żaneta Cwalina-Śliwowska: 51
3. Stanisław Jastrzębski: 145
4. Paweł Turek: 76
5. Zbigniew Roman Deptuła: 11
6. Sylwester Rajmund Grotkowski: 12
7. Rafał Józef Kowalczyk: 11
8. Halina Elżbieta Trela: 2
9. Dariusz Zbigniew Stopa: 3
10. Krzysztof Jan Ginter: 3
11. Michał Postek: 7
12. Maria Ewa Bogucka: 11
13. Michał Michaluk: 3
14. Jarosław Głuchowski: 5
15. Robert Andrzej Gajda: 23
16. Bohdan Wojciechowski: 1
17. Kamil Nalewka: 8
18. Katarzyna Tyśkiewicz: 9
19. Beata Pasternak: 2
20. Anna Skrzypkowska: 3
21. Dorota Czyż: 12
22. Justyna Zembrowska: 0
23. Marek Chciałowski: 4
24. Iwona Maria Orzełowska: 19

LISTA NR 3: KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA
1. Maria Magdalena Parzychowska-Kurpiewska: 65
2. Tomasz Robert Kardacz: 4
3. Maciej Karwowski: 6
4. Anna Aldona Zalewska: 11
5. Anna Piasecka: 14
6. Karol Troć: 4
7. Radosław Komor: 6
8. Beata Zygmunt: 2
9. Barbara Wojciulewicz: 1
10. Dominik Mucha: 2
11. Daniel Mieniewski: 2
12. Natalia Magdalena Świerczewska: 7
13. Olaf Żebrowski: 5
14. Monika Magdalena Skrzydlak: 1
15. Natalia Anna Matuszewska-Kulik: 4
16. Bartosz Filip Miszta: 5
17. Danuta Bogusława Owsianka: 7
18. Barbara Teresa Czekanowska-Mikicińska: 2
19. Robert Wiśniewski: 1
20. Agata Maria Korpetta: 0
21. Janusz Malewicz: 0
22. Magdalena Mróz: 8
23. Krzysztof Kołodziejczyk: 1
24. Julian Jakub Kutner: 1
 
LISTA NR 4: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Maria Zofia Koc: 295
2. Krzysztof Józef Tchórzewski: 40
3. Henryk Kowalczyk: 202
4. Jacek Marcin Cieślikowski: 37
5. Arkadiusz Czartoryski: 39
6. Grzegorz Adam Woźniak: 22
7. Iwona Teresa Kurowska: 31
8. Marcin Grabowski: 57
9. Joanna Bala: 845
10. Michał Paweł Kuczmierowski: 42
11. Michał Tadeusz Góras: 7
12. Anna Kaszuba: 17
13. Mirosław Marek Walicki: 2
14. Elżbieta Janina Sadowska: 9
15. Kacper Krzysztof Sakowicz: 15
16. Małgorzata Cepeka: 3
17. Janusz Stanisław Kobyliński: 2
18. Beata Kalinowska: 13
19. Sławomir Dariusz Piotrowski: 4
20. Bartłomiej Tomasz Pieńkowski: 2
21. Barbara Rogalska: 6
22. Agnieszka Gaś: 8
23. Renata Rębała: 11
24. Daniel George Milewski: 85
 
LISTA NR 5: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. Krzysztof Mulawa: 83
2. Anna Maria Siarkowska: 21
3. Leszek Bogdan Szymański: 11
4. Dobromir Andrzej Sośnierz: 69
5. Marcin Daniel Krassowski: 7
6. Piotr Jasieńczuk: 4
7. Mateusz Bożydar Marzoch: 5
8. Elżbieta Maria Bogumiłło: 7
9. Monika Wrzosek: 9
10. Adam Prewęcki: 6
11. Rafał Piotr Wielądek: 5
12. Kinga Lubomirska: 4
13. Krzysztof Antoni Kłos: 4
14. Joanna Maria Modrzewska: 2
15. Elżbieta Julianna Rościszewska: 3
16. Piotr Więckowski: 5
17. Ludmiła Eliza Morawska: 4
18. Anna Usiądek: 4
19. Daniel Tyszka: 8
20. Rafał Krzysztof Parzychowski: 2
21. Paulina Dobosz: 6
22. Jerzy Wasiukiewicz: 1
23. Sławomir Rafał Lasocki: 13

LISTA NR 6: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. Kamila Gasiuk-Pihowicz: 446
2. Czesław Mroczek: 32
3. Danuta Domańska: 26
4. Mariusz Piotr Popielarz: 10
5. Alicja Emilia Cichoń: 33
6. Tomasz Araszkiewicz: 6
7. Marzena Cendrowska: 13
8. Jacek Piotr Kuźniarski: 2
9. Maciej Włodzimierz Osiński: 5
10. Maciej Mirosław Wójcik: 35
11. Anna Skrzecz: 12
12. Marek Landzberg: 2
13. Agata Gałecka: 9
14. Krzysztof Bogdan Stępień: 5
15. Jolanta Jastrzębowska: 11
16. Ryszard Dziadak: 2
17. Sławomir Andrzej Zakrzewski: 0
18. Emil Mateusz Gniazdowski: 9
19. Izabela Aldona Trzpil: 5
20. Mateusz Obłudka: 2
21. Elwira Alina Banach: 1
22. Igor Kałczyński: 2
23. Hubert Betlejewski: 9
24. Ewa Szydłowska: 15
 
 
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość