Baner desktopowy
Baner mobilny
Konkurs - Mazowiecki Senior Roku - czerwiec 2026
ZABRODZIE: Unihokeistki trzecie w Polsce (FOTO)

Powiat

ZABRODZIE: Unihokeistki trzecie w Polsce (FOTO)

12.06.2026
autor:
Kolejny sukces unihokeistkek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zabrodziu! Dziewczęta zajęły III miejsce w ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Elblągu.
 
Ogólnopolskie finały szkolnych zawodów w unihokeju dziewcząt i chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych (Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada) odbyły się w dniach 5–7 czerwca, w ramach Festiwalu Unihokeja o Puchar Bałtyku. Najlepsze drużyny z całej Polski spotkały się w Elblągu, aby rywalizować o tytuły mistrzowskie, przeżywać sportowe emocje i promować wartości fair play. To wyjątkowe wydarzenie od lat integruje młodych sportowców, trenerów i kibiców, a Elbląg po raz kolejny stał się stolicą dziecięcego i młodzieżowego unihokeja.
Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Zabrodziu w tym wydarzeniu reprezentowały uczennice klas siódmych i ósmych w składzie: Emilia Chudy, Laura Szulkowska, Aleksandra Zaręba, Julia Paź, Martyna Lach, Iga Karmiłowicz. Lena Kruszewska, Natalia Sobiecka, Oliwia Bereda oraz Ewa Kurzątek.
Do rywalizacji w kategorii młodzieży (Igrzyska Młodzieży Szkolnej – rocznik 2011-2012) przystąpiło 12 drużyn. Dziewczęta z Zabrodzia wywalczyły III miejsce!
Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zespoły z miejsc I-III zostały udekorowane także medalami i pucharem.
Serdeczne gratulacje!
WOK Hutnik - Półkolonie - Balonem po Europie
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom