SOMIANKA: Zimowe półkolonie. Będzie trzeci turnus. Są jeszcze miejsca

Powiat

SOMIANKA: Zimowe półkolonie. Będzie trzeci turnus. Są jeszcze miejsca

11.01.2022
autor: Elżbieta Borzymek
Wójt i Gminny Ośrodek Kultury zaprosili na półkolonie zimowe. Zapisy na dwa planowane turnusy rozpoczęły się zakończyły we wtorek 11 stycznia. Było tylu chętnych, że organizatorzy postanowili zrobić trzeci turnus – są jeszcze miejsca.
Trzeci turnus będzie odbywał się w tych samych dniach, co pierwszy, ale z nieco zmienioną kolejnością zajęć. 
Przypomnijmy, że miały się odbyć dwa 5-dniowe turnusy; w pierwszym i drugim tygodniu ferii: w dniach 31 stycznia – 4 lutego (rejon Somianki) oraz 7 – 11 lutego (rejon Woli Mystkowksiej). I na te obydwa turnusy miejsc już nie ma. Niewątpliwą ich atrakcją będą wyjazdy na Termy do Uniejowa czy do Warszawy – do Centrum Nauki Kopernik, na kręgle i do kina. Dopłata od dziecka to tylko 180 zł.
Gmina i GOK od lat organizują wypoczynek letni i zimowy dla najmłodszych mieszkańców gminy. Ta forma cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży oraz doskonałą opinią. Nic dziwnego, że rodzice już od 4.00 ustawiali się w kolejce, by zapisać swoją pociechę na półkolonie. – To był szał – nie kryje zadowolenia dyrektor GOK Wioletta Staśkiewicz. – Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.
W efekcie organizatorzy postanowili zrobić trzeci turnus, są jeszcze miejsca. Tel. 29 741-87-60.
 

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość