SOMIANKA: Wyniki wyborów parlamentarnych

Powiat

SOMIANKA: Wyniki wyborów parlamentarnych

30.11.-0001
autor:
W wyborach parlamentarnych w gminie Somianka frekwencja wyniosła 73,95%.
 
Wyniki - sejm
KW Prawo i Sprawiedliwość: 1.737 głosów, 52,19%
KWW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 680 głosów, 20,43%
KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni: 418 głosów, 12,56%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 249 głosów, 7,48%
KW Nowa Lewica: 138 głosów, 4,15%
KW Bezpartyjni Samorządowcy: 51 głosów, 1,53%
KW Polska Jest Jedna: 33 głosy, 0,99%
KW Normalny Kraj: 12 głosów, 0,36%
KW Ruch Naprawy Polski: 10 głosów, 0,30%
 
Wyniki - senat
Robert Mamątow, KW Prawo i Sprawiedliwość: 1.536 głosów, 45,67%
Grzegorz Nowosielski, KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 1.108 głosów, 32,95%
Adam Kasjaniuk, KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 284 głosy, 8,44%
Mirosław Augustyniak, KWW Mirosława Augustyniaka: 277 głosów, 8,24%
Bogusław Rogalski, KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 91 głosów, 2,71%
Zbigniew Dąbrowski, KW Zjednoczeni: 67 głosów, 1,99%

LISTA NR 2: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Marek Wacław Sawicki: 118
2. Żaneta Cwalina-Śliwowska: 34
3. Stanisław Jastrzębski: 305
4. Paweł Turek: 78
5. Zbigniew Roman Deptuła: 13
6. Sylwester Rajmund Grotkowski: 7
7. Rafał Józef Kowalczyk: 11
8. Halina Elżbieta Trela: 5
9. Dariusz Zbigniew Stopa: 6
10. Krzysztof Jan Ginter: 1
11. Michał Postek: 13
12. Maria Ewa Bogucka: 3
13. Michał Michaluk: 2
14. Jarosław Głuchowski: 1
15. Robert Andrzej Gajda: 40
16. Bohdan Wojciechowski: 5
17. Kamil Nalewka: 9
18. Katarzyna Tyśkiewicz: 4
19. Beata Pasternak: 3
20. Anna Skrzypkowska: 3
21. Dorota Czyż: 7
22. Justyna Zembrowska: 4
23. Marek Chciałowski: 1
24. Iwona Maria Orzełowska: 7
 
LISTA NR 3: KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA
1. Maria Magdalena Parzychowska-Kurpiewska: 61
2. Tomasz Robert Kardacz: 9
3. Maciej Karwowski: 4
4. Anna Aldona Zalewska: 8
5. Anna Piasecka: 7
6. Karol Troć: 1
7. Radosław Komor: 13
8. Beata Zygmunt: 3
9. Barbara Wojciulewicz: 1
10. Dominik Mucha: 0
11. Daniel Mieniewski: 1
12. Natalia Magdalena Świerczewska: 6
13. Olaf Żebrowski: 4
14. Monika Magdalena Skrzydlak: 1
15. Natalia Anna Matuszewska-Kulik: 2
16. Bartosz Filip Miszta: 2
17. Danuta Bogusława Owsianka: 5
18. Barbara Teresa Czekanowska-Mikicińska: 1
19. Robert Wiśniewski: 2
20. Agata Maria Korpetta: 0
21. Janusz Malewicz: 0
22. Magdalena Mróz: 4
23. Krzysztof Kołodziejczyk: 3
24. Julian Jakub Kutner: 0

LISTA NR 4: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Maria Zofia Koc: 324
2. Krzysztof Józef Tchórzewski: 34
3. Henryk Kowalczyk: 536
4. Jacek Marcin Cieślikowski: 31
5. Arkadiusz Czartoryski: 42
6. Grzegorz Adam Woźniak: 18
7. Iwona Teresa Kurowska: 31
8. Marcin Grabowski: 30
9. Joanna Bala: 219
10. Michał Paweł Kuczmierowski: 29
11. Michał Tadeusz Góras: 7
12. Anna Kaszuba: 14
13. Mirosław Marek Walicki: 8
14. Elżbieta Janina Sadowska: 13
15. Kacper Krzysztof Sakowicz: 21
16. Małgorzata Cepeka: 4
17. Janusz Stanisław Kobyliński: 7
18. Beata Kalinowska: 28
19. Sławomir Dariusz Piotrowski: 8
20. Bartłomiej Tomasz Pieńkowski: 7
21. Barbara Rogalska: 18
22. Agnieszka Gaś: 8
23. Renata Rębała: 151
24. Daniel George Milewski: 149

LISTA NR 5: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. Krzysztof Mulawa: 62
2. Anna Maria Siarkowska: 18
3. Leszek Bogdan Szymański: 14
4. Dobromir Andrzej Sośnierz: 61
5. Marcin Daniel Krassowski: 5
6. Piotr Jasieńczuk: 7
7. Mateusz Bożydar Marzoch: 10
8. Elżbieta Maria Bogumiłło: 5
9. Monika Wrzosek: 9
10. Adam Prewęcki: 11
11. Rafał Piotr Wielądek: 2
12. Kinga Lubomirska: 7
13. Krzysztof Antoni Kłos: 8
14. Joanna Maria Modrzewska: 2
15. Elżbieta Julianna Rościszewska: 1
16. Piotr Więckowski: 3
17. Ludmiła Eliza Morawska: 0
18. Anna Usiądek: 2
19. Daniel Tyszka: 5
20. Rafał Krzysztof Parzychowski: 1
21. Paulina Dobosz: 8
22. Jerzy Wasiukiewicz: 1
23. Sławomir Rafał Lasocki: 7

LISTA NR 6: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. Kamila Gasiuk-Pihowicz: 266
2. Czesław Mroczek: 14
3. Danuta Domańska: 15
4. Mariusz Piotr Popielarz: 6
5. Alicja Emilia Cichoń: 19
6. Tomasz Araszkiewicz: 8
7. Marzena Cendrowska: 8
8. Jacek Piotr Kuźniarski: 3
9. Maciej Włodzimierz Osiński: 2
10. Maciej Mirosław Wójcik: 25
11. Anna Skrzecz: 3
12. Marek Landzberg: 3
13. Agata Gałecka: 17
14. Krzysztof Bogdan Stępień: 1
15. Jolanta Jastrzębowska: 4
16. Ryszard Dziadak: 3
17. Sławomir Andrzej Zakrzewski: 2
18. Emil Mateusz Gniazdowski: 0
19. Izabela Aldona Trzpil: 2
20. Mateusz Obłudka: 3
21. Elwira Alina Banach: 2
22. Igor Kałczyński: 2
23. Hubert Betlejewski: 0
24. Ewa Szydłowska: 10
 
Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość