Powiat

1 / 5

SOMIANKA: Plecaki pełne uśmiechów (foto)

18.09.2016
autor: Redakcja (opr.)
8 września w obecności wójta Andrzeja Żołyńskiego grono dzieci z trzech placówek z terenu gminy Somianka otrzymało wyjątkowe prezenty od przedsiębiorcy Jerzego Szymańskiego – prezesa spółki Agro Handlowiec. Uroczyste wręczenie prezentów odbyło w Zespole Szkół w Woli Mystkowskiej.
Dzięki dobrej współpracy z wójtem i gminą Jerzy Szymański, wspierany przez Grupę Azoty, mógł przekazać 150 uczniom z klas I-III z ZS w Somiance, ZS w Woli Mystkowskiej i PSP w Ulasku kolorowe plecaki wraz z wyposażeniem. 
- Najpiękniej jest świadczyć dobrodziejstwa tym, którzy odwdzięczyć nam się nie mogą i tylko człowiek o wielkim sercu pamięta o dzieciach, które mogą odwdzięczyć się prostym słowem dziękuję i szczerym uśmiechem – gości przywitała dyr. Monika Kluczek. Również wójt Andrzej Żołyński serdecznie podziękował za wytypowanie szkół z gminy Somianka i życzliwość okazaną uczniom. Do podziękowań przyłączyły się dzieciaki. Z kolei Jerzy Szymański opowiedział o swojej firmie, a maluchy bez problemów odpowiadały na pytania.
Kolejnym, niezwykle radosnym momentem było wręczenie plecaków i oczywiście gorączkowe sprawdzanie przez każdego z obdarowanych uczniów, co też znajduje się w środku.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość