SOMIANKA: Opowieść wigilijna, czyli droga do szczęścia (foto)

Powiat

SOMIANKA: Opowieść wigilijna, czyli droga do szczęścia (foto)

07.01.2020
autor: SP Jackowo Górne
By wprowadzić uczniów i nauczycieli w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia dzieci z klas starszych, pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego p. A. Liśkiewicz, zrealizowały spektakl „Opowieść wigilijna” na motywach powieści Charlesa Dickensa. 
 
Mieliśmy okazję zobaczyć piękną i mądrą opowieść o magii Świąt, o przyjaźni, chęci niesienia pomocy i co najważniejsze, o otwarciu na drugiego człowieka. Wybrane sceny wprowadziły nas w świąteczny nastrój i dały możliwość zastanowienia się nad sensem Świąt Bożego Narodzenia. 
Pomiędzy scenami wszyscy mieli możliwość wspólnie śpiewać kolędy, które prezentował nasz chór szkolny pod kierunkiem p. Aleksandry Kalinowskiej. 
Po przedstawieniu było wspólne dzielenie się opłatkiem oraz wręczenie nagród uczestnikom szkolnego konkursu, w ramach którego dzieci robiły ozdoby bożonarodzeniowe, zorganizowanego przez p. M. Kozon. 
Na sam koniec – słodka niespodzianka dla każdego.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie