SOMIANKA: Ogrody światła i inne atrakcje (foto)

Powiat

SOMIANKA: Ogrody światła i inne atrakcje (foto)

13.02.2019
autor: GOK w Somiance
Tegoroczne ferie minęły bardzo szybko i intensywnie. Pozostały po nich miłe wspomnienia, nowe umiejętności i przyjaźnie. Gminny Ośrodek Kultury w Somiance i świetlice wiejskie przygotowały ciekawy program. O pierwszym tygodniu ferii już pisaliśmy, dziś o drugiej części. 
 
W drugim tygodniu dzieci uczestniczyły w zajęciach z enkaustyki, podczas których tworzyły oryginalne pejzaże. Na zajęciach „Kuchnia molekularna” z pracownią zabawy i rozwoju MADU same produkowały żelki o smaku coca-coli i banana, które później ze smakiem degustowały.
Organizatorzy przygotowali też wyjazd dla młodszych dzieci i rodziców do Warszawy. Najpierw doskonałą zabawą dla uczestników okazał się Fun Park Digiloo, w którym gościły już po raz trzeci i który i tym razem nie zawiódł. Wielopoziomowe atrakcje, tunele, zjeżdżalnie, kulki, trampoliny, minirowerki. Dzieci miały możliwość się wyszaleć! Drugim punktem programu były Królewskie Ogrody Światła w Wilanowie i spacery wśród świetlnych dekoracji.
Dzieciaki mogły mile spędzić czas też w GOK, bawiąc się w basenie z piłeczkami, czytając ciekawą książkę, uczestnicząc w warsztatach artystycznych, grając w tenisa stołowego lub wybierając gry interaktywne na Xbox lub komputerze.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość