SOMIANKA: Ferie z GOK (foto)

Powiat

SOMIANKA: Ferie z GOK (foto)

03.02.2019
autor: Elżbieta Borzymek (opr.)
Pierwszy tydzień ferii, zorganizowanych przez GOK w Somiance, można zaliczyć do bardzo udanych. Minął bardzo szybko, bo był pełen atrakcji i fantastycznych zajęć. Na poszczególne formy spędzenia czasu podczas ferii można się było zapisywać od 17 stycznia.
Ferie rozpoczął wyjazd do Warszawy – do pokoju zagadek i na lodowisko. Dzieci musiały wykazać się zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia, by wydostać się z pokoju zagadek. Ale za to godzinę później mogły rozluźnić się na łyżwach :) 
Następnego dnia dzieciaki poszalały ze śniegiem podczas zajęć „śniegowe figury”. Później uczestniczyły w warsztatach rękodzielniczych, podczas których metodą decoupage wykonywały szkatułki na swoje skarby :) 
Ostatni dzień spędziły w aquaparku w Jachrance, pluszcząc się w basenie w kształcie wyspy, dodatkowe atrakcje stanowiły rwąca rzeka, wodospad i gejzery z temperaturą wody 31 st. C.  
W drugim tygodniu też zaplanowany jest wyjazd do aquaparku. Ciekawą propozycją jest także kolejna wycieczka do Warszawy i wizyta w Fun Parku Digillo oraz Ogrodzie Światła. Na zakończenie, w piątek, warsztaty z kuchni molekularnej. 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość