RZĄŚNIK: Wyniki wyborów parlamentarnych

Powiat

RZĄŚNIK: Wyniki wyborów parlamentarnych

16.10.2023
autor:
W wyborach parlamentarnych w gminie Rząśnik frekwencja wyniosła 73,59%
 
Wyniki - sejm
KW Prawo i Sprawiedliwość: 2.275 głosów, 59,14%
KWW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 567 głosów, 14,74%
KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni: 339 głosów, 8,81%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 338 głosów, 8,79%
KW Bezpartyjni Samorządowcy: 139 głosów, 3,61%
KW Nowa Lewica: 122 głosy, 3,17%
KW Polska Jest Jedna: 55 głosów, 1,43%
KW Normalny Kraj: 11 głosów, 0,29%
KW Ruch Naprawy Polski: 1 głos, 0,03%
 
Wyniki - senat
Robert Mamątow, KW Prawo i Sprawiedliwość: 2.035 głosów, 52,61%
Grzegorz Nowosielski, KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 975 głosów, 25,21%
Adam Kasjaniuk, KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 444 głosy, 11,48%
Mirosław Augustyniak, KWW Mirosława Augustyniaka: 268 głosów, 6,93%
Bogusław Rogalski, KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 98 głosów, 2,53%
Zbigniew Dąbrowski, KW Zjednoczeni: 48 głosów, 1,24%

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KANDYDATÓW UGRUPOWAŃ, KTÓRE PRZEKROCZYŁY PRÓG WYBORCZY (kolorem czerwonym wyróżnieni są kandydaci z powiatu wyszkowskiego)
 
LISTA NR 2: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Marek Wacław Sawicki: 86
2. Żaneta Cwalina-Śliwowska: 23
3. Stanisław Jastrzębski: 236
4. Paweł Turek: 69
5. Zbigniew Roman Deptuła: 17
6. Sylwester Rajmund Grotkowski: 6
7. Rafał Józef Kowalczyk: 7
8. Halina Elżbieta Trela: 0
9. Dariusz Zbigniew Stopa: 4
10. Krzysztof Jan Ginter: 3
11. Michał Postek: 2
12. Maria Ewa Bogucka: 12
13. Michał Michaluk: 2
14. Jarosław Głuchowski: 1
15. Robert Andrzej Gajda: 63
16. Bohdan Wojciechowski: 3
17. Kamil Nalewka: 5
18. Katarzyna Tyśkiewicz: 7
19. Beata Pasternak: 0
20. Anna Skrzypkowska: 3
21. Dorota Czyż: 12
22. Justyna Zembrowska: 2
23. Marek Chciałowski: 1
24. Iwona Maria Orzełowska: 3
 
LISTA NR 3: KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA
1. Maria Magdalena Parzychowska-Kurpiewska: 32
2. Tomasz Robert Kardacz: 6
3. Maciej Karwowski: 10
4. Anna Aldona Zalewska: 13
5. Anna Piasecka: 8
6. Karol Troć: 1
7. Radosław Komor: 7
8. Beata Zygmunt: 5
9. Barbara Wojciulewicz: 1
10. Dominik Mucha: 5
11. Daniel Mieniewski: 0
12. Natalia Magdalena Świerczewska: 5
13. Olaf Żebrowski: 0
14. Monika Magdalena Skrzydlak: 3
15. Natalia Anna Matuszewska-Kulik: 1
16. Bartosz Filip Miszta: 1
17. Danuta Bogusława Owsianka: 11
18. Barbara Teresa Czekanowska-Mikicińska: 0
19. Robert Wiśniewski: 3
20. Agata Maria Korpetta: 0
21. Janusz Malewicz: 0
22. Magdalena Mróz: 3
23. Krzysztof Kołodziejczyk: 6
24. Julian Jakub Kutner: 1

LISTA NR 4: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Maria Zofia Koc: 244
2. Krzysztof Józef Tchórzewski: 20
3. Henryk Kowalczyk: 439
4. Jacek Marcin Cieślikowski: 29
5. Arkadiusz Czartoryski: 65
6. Grzegorz Adam Woźniak: 17
7. Iwona Teresa Kurowska: 20
8. Marcin Grabowski: 23
9. Joanna Bala: 179
10. Michał Paweł Kuczmierowski: 22
11. Michał Tadeusz Góras: 8
12. Anna Kaszuba: 9
13. Mirosław Marek Walicki: 0
14. Elżbieta Janina Sadowska: 0
15. Kacper Krzysztof Sakowicz: 7
16. Małgorzata Cepeka: 3
17. Janusz Stanisław Kobyliński: 3
18. Beata Kalinowska: 13
19. Sławomir Dariusz Piotrowski: 3
20. Bartłomiej Tomasz Pieńkowski: 4
21. Barbara Rogalska: 11
22. Agnieszka Gaś: 7
23. Renata Rębała: 938
24. Daniel George Milewski: 211
 
LISTA NR 5: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. Krzysztof Mulawa: 75
2. Anna Maria Siarkowska: 12
3. Leszek Bogdan Szymański: 8
4. Dobromir Andrzej Sośnierz: 72
5. Marcin Daniel Krassowski: 6
6. Piotr Jasieńczuk: 3
7. Mateusz Bożydar Marzoch: 93
8. Elżbieta Maria Bogumiłło: 1
9. Monika Wrzosek: 15
10. Adam Prewęcki: 8
11. Rafał Piotr Wielądek: 5
12. Kinga Lubomirska: 6
13. Krzysztof Antoni Kłos: 5
14. Joanna Maria Modrzewska: 4
15. Elżbieta Julianna Rościszewska: 1
16. Piotr Więckowski: 3
17. Ludmiła Eliza Morawska: 1
18. Anna Usiądek: 1
19. Daniel Tyszka: 5
20. Rafał Krzysztof Parzychowski: 1
21. Paulina Dobosz: 6
22. Jerzy Wasiukiewicz: 1
23. Sławomir Rafał Lasocki: 6

LISTA NR 6: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. Kamila Gasiuk-Pihowicz: 177
2. Czesław Mroczek: 16
3. Danuta Domańska: 18
4. Mariusz Piotr Popielarz: 5
5. Alicja Emilia Cichoń: 15
6. Tomasz Araszkiewicz: 6
7. Marzena Cendrowska: 7
8. Jacek Piotr Kuźniarski: 5
9. Maciej Włodzimierz Osiński: 7
10. Maciej Mirosław Wójcik: 25
11. Anna Skrzecz: 18
12. Marek Landzberg: 3
13. Agata Gałecka: 4
14. Krzysztof Bogdan Stępień: 3
15. Jolanta Jastrzębowska: 6
16. Ryszard Dziadak: 0
17. Sławomir Andrzej Zakrzewski: 3
18. Emil Mateusz Gniazdowski: 1
19. Izabela Aldona Trzpil: 1
20. Mateusz Obłudka: 4
21. Elwira Alina Banach: 2
22. Igor Kałczyński: 2
23. Hubert Betlejewski: 1
24. Ewa Szydłowska: 10
 
 
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość