RZĄŚNIK: Wieczór z disco polo. Wesoły i bez deszczu (FOTO)

Powiat

RZĄŚNIK: Wieczór z disco polo. Wesoły i bez deszczu (FOTO)

03.08.2022
autor:
O dużym szczęściu może mówić gmina Rząśnik, która była organizatorem niedzielnego (31 lipca) festynu Wesołe Lato z Disco Polo. Padający od soboty deszcz ustał tuż przed rozpoczęciem koncertów, które zgromadziły wielu fanów muzyki tanecznej.
 
Impreza była okazją do spotkania lokalnych wykonawców muzyki disco polo. Wieczór rozpoczął wyszkowianin Michał Wojtkowski, miłośnikom disco znany jako Golden Eye. Jego pierwsza płyta „Przekorne kłamstwa” ukazała się dokładnie 3 lata temu. Tymczasem w piątek 5 sierpnia w Polo TV będzie miała miejsce premiera najnowszej produkcji pt. „Zawsze będę kochał”.
Ponad 3 lata minęły też od debiutu Bediego, czyli pochodzącego z Długosiodła Dawida Bedeckiego. Jego pierwsza piosenka, „To co chciałbym Ci dać” doczekała się 3,5 mln wyświetleń na YouTube i niezmiennie jest jego największym przebojem. Na koncercie w Rząśniku można było usłyszeć również m.in. ostatni wydany przez Bediego utwór, „Dla tej dziewczyny”.
Przed koncertem w Rząśniku chyba najbardziej stresował się Albik. Pochodzący z Rząśnika Albert Ciemerych po raz pierwszy wystąpił przed swoimi sąsiadami i znajomymi. Przed sceną czekało na niego wielu fanów, którzy wraz z nim śpiewali m.in. piosenki „Ona” i „Loui Vuiton”.
Przed własną publicznością długo nie miał okazji występować również lider formacji Dejw. Dla Dawida Kuleszy koncert w Rząśniku był wielkim przeżyciem także z innego powodu - po raz pierwszy towarzyszył mu synek. Franciszek przyszedł na świat w ubiegłym roku - i jak mówi tata - uczynił go najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Dawid wie, że w Rząśniku są najpiękniejsze kobiety, bo jedna z nich jest jego żoną. Możemy ją zobaczyć w ostatnich teledyskach Dejwa do piosenek „Ombre” i „Co Ty w sobie masz”. Oba utwory można było usłyszeć, oczywiście, podczas niedzielnego koncertu. Były też, w odświeżonych aranżacjach, „Petarda” i „Dołeczki” - hity, którymi już na początku kariery Dejw szturmował listy przebojów. Na YouTube mają ponad 50 mln odsłon!
Na scenie w Rząśniku wystąpił również Maczo, czyli Maciej Kuśmierz, który wykonał m.in. swoją ostatnią produkcję „Fajna panienka” oraz jeden z pierwszych swoich utworów pt. „Marlin Monroe”.
Wieczór z disco polo zakończyła CamaSutra. Za utwór „Tego chcesz” otrzymała właśnie poczwórną platynę (ponad 70 mln wyświetleń na YouTube), a za piosenkę „Porwij mnie” - podwójną platynę (ponad 54 mln wyświetleń na YouTube).
NINA - kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość