Baner desktopowy
Baner mobilny
materialy/info/med1/1020.jpg

Powiat

RZĄŚNIK: Miłośnicy BMW zakończyli sezon (foto)

18.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Silny wiatr nie przeszkodził miłośnikom BMW we wspólnym zakończeniu sezonu, które odbyło się w sobotę 15 października. Fanów tej marki z całego Mazowsza już po raz kolejny gościł Rząśnik. Widowiskowe pokazy można było oglądać na miejscowej targowicy.
Team WPN Drift Division dał widowiskowy pokaz jazdy drift. Były też pokazy drift taxi i, obowiązkowo, palenia gumy. Nie brakowało chętnych do udziału w konkursach. BMW Klub Mazowsze wygrał „czasówkę” i nagrodę chip tuning od Auto Szef Wyszków oraz konkurencję car audio (nagrodę ufundowała Klinika Car Audio). Z dwiema nagrodami z Rząśnika wyjechał również BMW Klub Ostrołęka: za „ósemkę” mix (nagroda – naprawa dowolnego elementu karoserii A.R. Auto Jastrzębscy i MIK Auto Serwis) i demolkę włocha, czyli przewracanie fiata punto na czas (nagroda – Mati-Moto, Inter Cars Wyszków). Inter Cars Wyszków ufundował nagrodę dla zwycięzcy konkursu wiedzy o BMW. Konkurencję felg wygrało kultowe auto BMW E 28, a konkurs na najniższe auto – klub WPI BANDA.
Między licznymi samochodami marki BMW stał ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, obsługa czekała na honorowych dawców krwi.
logo PEC
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
07-202 Wyszków, ul. Przemysłowa 4

Zarząd PEC Sp. z o.o. w Wyszkowie, informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzania prac remontowych w dniu 05.06.2025r. w godzinach 10:00 - 15:30 mogą wystąpić zakłócenia w dostawach ciepła, w tym na potrzeby podgrzewania ciepłej wody użytkowej we wszystkich obiektach zasilanych z miejskiej sieci cieplnej PEC Wyszków.

Przepraszamy za wynikające z tego tytułu niedogodności.

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość