RZĄŚNIK: Dzień Dziecka na Dzikim Zachodzie (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: Dzień Dziecka na Dzikim Zachodzie (foto)

08.06.2018
autor: Organizatorzy, fot. www.rzasnik.pl
Po raz kolejny z okazji Dnia Dziecka gmina zaprosiła na piknik rodzinny, w tym roku 3 czerwca. Na placu przed Urzędem Gminy w Rząśniku wiele się działo. Zabawy animacyjne na Dzikim Zachodzie, gry, konkursy z nagrodami i inne atrakcje przygotowane przez organizatorów podobały się wszystkim.
 
Program animacyjny prowadzili aktorzy z Agencji Artystycznej PRO-ARTE, proponując „Zabawę w Dziki Zachód”. Gry i konkursy z nagrodami i słodyczami cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Chętnie brali w nich udział również rodzice. Dla mam uczestniczących w zabawach, z okazji ich niedawnego święta, także przygotowano upominki. Nowym i trafionym punktem imprezy okazały się pokazy naukowe – „Nie taki mokry lód” oraz „Fabryka zabawek naukowych” (wykonane przez Funiversity z Warszawy).
W pikniku wzięła również udział Ochotnicza Straż Pożarna w Rząśniku. Druhowie pokazali dzieciakom sprzęt strażacki, strój bojowy i kombinezon do usuwania gniazd szerszeni  oraz opowiedzieli o swojej pracy. Zaprezentowali również „płaszcz wodny”, który wywołał mnóstwo radości wśród przebiegających przez niego dzieci.  
Piknikowi towarzyszyły stoiska handlowe, stoisko kosmetyczne, czyli malowania buziek oraz dmuchańce’ i basen  z łódeczkami do pływania (z wolnym wstępem dla wszystkich uczestników pikniku). Imprezie towarzyszyła piękna słoneczna pogoda  i przemiła atmosfera.
 
Wójt Gminy Rząśnik składa podziękowania OSP w Rząśniku, wszystkim uczestnikom oraz osobom, które aktywnie włączyły się w organizację imprezy. 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość