RZĄŚNIK: Co trzeba mieć w głowie? (FOTO)

Powiat

RZĄŚNIK: Co trzeba mieć w głowie? (FOTO)

15.06.2021
autor: Opr. EB
Gmina nad Narwią w Nowym Lubielu postawiła cztery stoły z ławkami i piaskownicę z ławką dla dzieci. Niestety, po kilku dniach stoły i ławki były oszpecone wulgarnymi napisami, porysowane, a na ławce jakiś wandal rozpalił ognisko. – Zwracajmy wszyscy uwagę tym i na tych, którzy w tak głupi i nieodpowiedzialny sposób przeszkadzają i zaburzają naszą wspólną przestrzeń życiową – apeluje wójt.
 
Drewniane sprzęty, gospodarskim sposobem, wykonali społecznie pracownicy Urzędu Gminy w Rząśniku. Poświęcili na to wiele czasu. „Myślimy, że teraz jeszcze milej i wygodniej możemy wypoczywać nad Narwią i cieszyć się pięknem rodzimego krajobrazu – POD JEDNYM WARUNKIEM, że ci, którzy nie szanują czyjejś pracy i innych nie zdewastują tego co ma służyć wszystkim” – podkreśla p.o. wójta Paweł Abramczyk. – „Już po kilku dniach stoły i ławki były porysowane i powydrapywane, jedna była wywrócona, nie mówiąc już o pozostawionych śmieciach. Co trzeba mieć w głowie, żeby rozpalić ognisko na blacie ławki? Po co??? Jaki to problem zabrać śmieci ze sobą i oddać je ze śmieciami domowymi? Nie zapłacimy za to drożej".
„Zwracajmy wszyscy uwagę tym i na tych, którzy w tak głupi i nieodpowiedzialny sposób przeszkadzają i zaburzają naszą wspólną przestrzeń życiową” – apeluje wójt.
SPECTRUM kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość