DŁUGOSIODŁO: Wyniki wyborów parlamentarnych

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Wyniki wyborów parlamentarnych

16.10.2023
autor:
W wyborach parlamentarnych w gminie Długosiodło frekwencja wyniosła 71,92%.
 
Wyniki - sejm
KW Prawo i Sprawiedliwość: 2.104 głosy, 50,10%
KWW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 1.067 głosów, 25,40%
KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni: 441 głosów, 10,50%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 323 głosy, 7,69%
KW Nowa Lewica: 135 głosów, 3,21%
KW Bezpartyjni Samorządowcy: 62 głosy, 1,48%
KW Polska Jest Jedna: 58 głosów, 1,38%
KW Ruch Naprawy Polski: 6 głosów, 0,14%
KW Normalny Kraj: 4 głosy, 0,10%
 
Wyniki - senat
Robert Mamątow, KW Prawo i Sprawiedliwość: 2.046 głosów, 48,38%
Grzegorz Nowosielski, KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe: 1.318 głosów, 31,17%
Adam Kasjaniuk, KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: 377 głosów, 8,91%
Mirosław Augustyniak, KWW Mirosława Augustyniaka: 327 głosów, 7,73%
Bogusław Rogalski, KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 81 głosów, 1,92%
Zbigniew Dąbrowski, KW Zjednoczeni: 80 głosów, 1,89%

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KANDYDATÓW UGRUPOWAŃ, KTÓRE PRZEKROCZYŁY PRÓG WYBORCZY (kolorem czerwonym wyróżnieni są kandydaci z powiatu wyszkowskiego)
 
LISTA NR 2: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Marek Wacław Sawicki: 36
2. Żaneta Cwalina-Śliwowska: 25
3. Stanisław Jastrzębski: 888
4. Paweł Turek: 20
5. Zbigniew Roman Deptuła: 9
6. Sylwester Rajmund Grotkowski: 2
7. Rafał Józef Kowalczyk: 25
8. Halina Elżbieta Trela: 0
9. Dariusz Zbigniew Stopa: 1
10. Krzysztof Jan Ginter: 2
11. Michał Postek: 3
12. Maria Ewa Bogucka: 5
13. Michał Michaluk: 1
14. Jarosław Głuchowski: 0
15. Robert Andrzej Gajda: 32
16. Bohdan Wojciechowski: 0
17. Kamil Nalewka: 0
18. Katarzyna Tyśkiewicz: 8
19. Beata Pasternak: 1
20. Anna Skrzypkowska: 1
21. Dorota Czyż: 4
22. Justyna Zembrowska: 2
23. Marek Chciałowski: 1
24. Iwona Maria Orzełowska: 1
 
LISTA NR 3: KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA
1. Maria Magdalena Parzychowska-Kurpiewska: 54
2. Tomasz Robert Kardacz: 2
3. Maciej Karwowski: 8
4. Anna Aldona Zalewska: 9
5. Anna Piasecka: 13
6. Karol Troć: 0
7. Radosław Komor: 8
8. Beata Zygmunt: 1
9. Barbara Wojciulewicz: 2
10. Dominik Mucha: 1
11. Daniel Mieniewski: 2
12. Natalia Magdalena Świerczewska: 8
13. Olaf Żebrowski: 2
14. Monika Magdalena Skrzydlak: 0
15. Natalia Anna Matuszewska-Kulik: 1
16. Bartosz Filip Miszta: 3
17. Danuta Bogusława Owsianka: 14
18. Barbara Teresa Czekanowska-Mikicińska: 0
19. Robert Wiśniewski: 0
20. Agata Maria Korpetta: 2
21. Janusz Malewicz: 1
22. Magdalena Mróz: 3
23. Krzysztof Kołodziejczyk: 1
24. Julian Jakub Kutner: 0

LISTA NR 4: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Maria Zofia Koc: 429
2. Krzysztof Józef Tchórzewski: 41
3. Henryk Kowalczyk: 538
4. Jacek Marcin Cieślikowski: 65
5. Arkadiusz Czartoryski: 156
6. Grzegorz Adam Woźniak: 18
7. Iwona Teresa Kurowska: 22
8. Marcin Grabowski: 37
9. Joanna Bala: 240
10. Michał Paweł Kuczmierowski: 18
11. Michał Tadeusz Góras: 10
12. Anna Kaszuba: 44
13. Mirosław Marek Walicki: 13
14. Elżbieta Janina Sadowska: 23
15. Kacper Krzysztof Sakowicz: 9
16. Małgorzata Cepeka: 6
17. Janusz Stanisław Kobyliński: 5
18. Beata Kalinowska: 27
19. Sławomir Dariusz Piotrowski: 6
20. Bartłomiej Tomasz Pieńkowski: 8
21. Barbara Rogalska: 12
22. Agnieszka Gaś: 6
23. Renata Rębała: 84
24. Daniel George Milewski: 287

LISTA NR 5: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. Krzysztof Mulawa: 81
2. Anna Maria Siarkowska: 18
3. Leszek Bogdan Szymański: 15
4. Dobromir Andrzej Sośnierz: 90
5. Marcin Daniel Krassowski: 6
6. Piotr Jasieńczuk: 17
7. Mateusz Bożydar Marzoch: 17
8. Elżbieta Maria Bogumiłło: 6
9. Monika Wrzosek: 9
10. Adam Prewęcki: 3
11. Rafał Piotr Wielądek: 2
12. Kinga Lubomirska: 5
13. Krzysztof Antoni Kłos: 9
14. Joanna Maria Modrzewska: 4
15. Elżbieta Julianna Rościszewska: 2
16. Piotr Więckowski: 3
17. Ludmiła Eliza Morawska: 2
18. Anna Usiądek: 3
19. Daniel Tyszka: 7
20. Rafał Krzysztof Parzychowski: 2
21. Paulina Dobosz: 11
22. Jerzy Wasiukiewicz: 0
23. Sławomir Rafał Lasocki: 11

LLISTA NR 6: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. Kamila Gasiuk-Pihowicz: 300
2. Czesław Mroczek: 16
3. Danuta Domańska: 19
4. Mariusz Piotr Popielarz: 9
5. Alicja Emilia Cichoń: 8
6. Tomasz Araszkiewicz: 9
7. Marzena Cendrowska: 4
8. Jacek Piotr Kuźniarski: 3
9. Maciej Włodzimierz Osiński: 2
10. Maciej Mirosław Wójcik: 17
11. Anna Skrzecz: 8
12. Marek Landzberg: 3
13. Agata Gałecka: 9
14. Krzysztof Bogdan Stępień: 0
15. Jolanta Jastrzębowska: 7
16. Ryszard Dziadak: 2
17. Sławomir Andrzej Zakrzewski: 1
18. Emil Mateusz Gniazdowski: 2
19. Izabela Aldona Trzpil: 1
20. Mateusz Obłudka: 2
21. Elwira Alina Banach: 3
22. Igor Kałczyński: 1
23. Hubert Betlejewski: 3
24. Ewa Szydłowska: 12
 

Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość