DŁUGOSIODŁO: Świętowali Dzień Seniora (FOTO)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Świętowali Dzień Seniora (FOTO)

21.11.2022
autor: GCIKSiR w Długosiodle
Seniorzy z gminy Długosiodło spotkali się w Centrum Kultury z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.
 
Przypomnijmy, że w Polsce Dzień Seniora obchodzony jest 14 listopada. Został ustanowiony, by docenić rolę osób starszych w społeczeństwie. To wyjątkowy dzień, symbol pamięci i wdzięczności dla tych, których umiejętność aktywnego spędzania czasu wolnego oraz poczucie humoru i umiejętność zabawy, mogą być przykładem dla młodszych mieszkańców. Oni są doskonałym wzorem na to, jak w pełni cieszyć się życiem.
Życzenia, gratulacje i podziękowania seniorom z gminy Długosiodło złożyli przewodnicząca rady gminy Teresa Paradowska, wójt Stanisław Jastrzębski i zastępczyni wójta Ewa Karczewska. Winszowali im wielu długich lat w dobrym zdrowiu, życzliwości i miłości najbliższych, rozwijania pasji i zainteresowań oraz realizacji niespełnionych dotąd marzeń. Wręczyli im też listy gratulacyjne i upominki.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom
Zitcom