DŁUGOSIODŁO: Spiszą mieszkańców

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Spiszą mieszkańców

17.05.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Na terenie Gminy Długosiodło Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 przeprowadzają rachmistrze oddelegowani przez Główny Urząd Statystyczny w Warszawie: Justyna Pokora, Marta Rychlicka i Anna Subzda.
 
Justyna Pokora, tel. 22-82-88-888, kod dostępu: 43 172: Budy Przetycz, Długosiodło, Lipniak Majorat, Nowa Pecyna, Stara Pecyna, Stare Bosewo
Marta Rychlicka tel. 22-82-88-888, kod dostępu: 43 168: Augustowo, Blochy, Chorchosy, Dalekie, Dębienica, Jaszczułty, Kalinowo, Łączka, Przetycz Folwark, Przetycz Włościańska, Zalas, Zamość
Anna Subzda, tel. 22-82-88-888, kod dostępu: 43 175: Adamowo, Chrzczanka Folwark, Chrzczanka Włościańska, Grądy Szlacheckie, Grądy Zalewne, Kornaciska, Małaszek, Marianowo, Nowa Wieś, Nowe Bosewo, Olszaki, Ostrykół Dworski, Plewki, Prabuty, Sieczychy, Stare Suski, Stasin, Wólka Grochowa, Wólka Piaseczna, Znamiączki, Zygmuntowo. 
Spisu można dokonać w Gminnym Punkcie Spisowym znajdującym się w Urzędzie Gminy Długosiodło, przez stronę internetową www.spis.gov.pl oraz kontaktując się z rachmistrzem.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
SOMIANKA: Kolory morza, słońca i… sportu (foto)

SOMIANKA: Kolory morza, słońca i… sportu (foto)

Słońce, plaża i uśmiechnięte buzie oraz miłe wspomnienia o czasie spędzonym na koloniach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne „Nasza Gmina Somianka” pozostały 45 kolonistom z gmin Somianka i Zatory. Miejscem pobytu była malownicza miejscowość Chłapowo koło Władysławowa położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dwutygodniowy pobyt upłynął po hasłem „Kolory sportu”.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Co trzeba mieć w głowie? (FOTO)

RZĄŚNIK: Co trzeba mieć w głowie? (FOTO)

Gmina nad Narwią w Nowym Lubielu postawiła cztery stoły z ławkami i piaskownicę z ławką dla dzieci. Niestety, po kilku dniach stoły i ławki były oszpecone wulgarnymi napisami, porysowane, a na ławce jakiś wandal rozpalił ognisko. – Zwracajmy wszyscy uwagę tym i na tych, którzy w tak głupi i nieodpowiedzialny sposób przeszkadzają i zaburzają naszą wspólną przestrzeń życiową – apeluje wójt.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Wniosek o odwołanie przewodniczącej rady

BRAŃSZCZYK: Wniosek o odwołanie przewodniczącej rady

Radny Piotr Deptuła zgłosił wniosek formalny o zmianę porządku obrad XIX sesji rady gminy, która odbyła się 7 maja. Zaproponował wprowadzenie punktu dotyczącego głosowania w sprawie odwołania z funkcji przewodniczącej rady radnej Ewy Wielgolaskiej. W naszej ocenie potwierdzenie przez przewodniczącą obecności w imieniu radnego, którego nie było w momencie stwierdzania kworum na posiedzeniu XVIII sesji rady gminy Brańszczyk w dniu 12 marca 2020 r., było zachowaniem niedopuszczalnym – napisano w uzasadnieniu wniosku. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: Ta droga rodziła się w mękach (foto)

ZABRODZIE: Ta droga rodziła się w mękach (foto)

W piątek 20 kwietnia została oficjalnie otwarta droga gminna transportu rolnego w Słopsku. Ten odcinek ul. Kolonijnej o długości 715 m.b. i szerokości 5 m, z poboczami szer. 0,75 m kosztował ponad pół miliona zł.
zobacz więcej