DŁUGOSIODŁO: Seniorzy świętują (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Seniorzy świętują (foto)

17.11.2016
autor: www.dlugosiodlo.pl
Na uroczystości z okazji Dnia Seniora w było tłoczno i gwarno. Na zaproszenie wójta, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Gminnego Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji przybyli seniorzy z klubów: „Bosewskie Starszaki”, „Niezapominajka”, „Złota Jesień”, „Jutrzenka”, „Zosieńka”, „Strażnicy Tradycji” i „Akademia Aktywnych Seniorów”.
W imieniu wójta serdeczne podziękowania za aktywność, kreatywność, a przede wszystkim pogodny uśmiech i życzliwość skierowała do seniorów zastępca wójta Ewa Karczewska. Życzyła im wielu nowych pomysłów, dalszego pięknego budowania naszej lokalnej wspólnoty, zdrowia, pogody ducha  i wielu lat życia, wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych lat.
W takt melodii seniorzy ruszyli do tańca i to z taką sprawnością, że trudno było dopatrzyć się oznak upływu czasu. Spotkanie obfitowało w śmiech, śpiew i taniec oraz rozmowy - najlepszą terapię na wszystkie dolegliwości. Seniorzy pokazali, iż mają w sobie jeszcze wiele sił witalnych i nie wiek jest tutaj najważniejszy, lecz radość bycia razem, radość ze wspólnej zabawy, a także fakt, że się o nich pamięta.
Kolejny Dzień Seniora w gminie przeszedł już do historii, lecz już dziś mamy nadzieję, iż w przyszłym roku spotkamy się w dobrym zdrowiu, może jeszcze w liczniejszym gronie? Do zobaczenia w przyszłym roku!
Bezpieczna Przystań
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość