DŁUGOSIODŁO: Po burzy zerwane dachy i powalone drzewa (FOTO)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Po burzy zerwane dachy i powalone drzewa (FOTO)

14.06.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. OSP Długosiodło, OSP Jaszczułty
Po poniedziałkowej (13 czerwca) burzy straż pożarna interweniowała dwa razy. Oba zdarzenia - zerwane dachy i przewrócone na jezdnię drzewa - miały miejsce na terenie gminy Długosiodło.
 
Jak informuje OSP Długosiodło, wezwanie do zdarzenia w Sieczychach otrzymała o godz. 15.35: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono zerwany dach na budynku gospodarczym (inwentarskim) i budynku mieszkalnym. Strażacy zabezpieczyli dach przy użyciu plandek i desek dostarczonych przez właściciela. Do budynku mieszkalnego wezwano podnośnik i również zabezpieczono dach plandeką. 
W akcji brały udział jednostki OSP Długosiodło i OSP Sieczychy oraz JRG Wyszków.
Kilka minut później do powalonych drzew między Jaszczułtami a Dalekiem-Tartakiem zadysponowana została jednostka OSP w Jaszczułtach: Po dojeździe na miejsce droga była całkowicie zablokowana. Działania zakończyliśmy przed godz. 17.
Jak informuje nas PSP w Wyszkowie, na terenie powiatu wyszkowskiego były to jedyne interwencje po poniedziałkowej burzy.
 
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie