DŁUGOSIODŁO: Na wakacyjną nudę

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Na wakacyjną nudę

14.06.2021
autor:
Centrum Kultury i Gminna Biblioteka zapraszają na wakacyjne zajęcia i wycieczki.
 
półkolonie dla dzieci w wieku 8-12 lat: 28 czerwca - 2 lipca, w godz. 9-16. Organizatorzy zapewniają: opiekę, wyżywienie (obiad), atrakcyjny program, w tym zajęcia sportowe, plastyczne, artystyczne, wycieczki piesze. Odpłatność za udział w półkoloniach - 60 zł. Zgłoszenia przyjmowane są w centrum kultury do 22 czerwca.
wycieczka rowerowa do miejsc pamięci narodowej (w trakcie ognisko): 6 lipca godz. 10, zbiórka przed Centrum Kultury
wyjazd do kina na film „Kosmiczny mecz: Nowa era”: 16 lipca, wyjazd o godz. 9.30; koszt 30 zł. W drodze powrotnej posiłek w McDonald’s (płatność we własnym zakresie)
wycieczka do Warszawy: 20 lipca, wyjazd o godz. 9. W programie: warsztaty czekoladowe, zwiedzanie wystawy NBP, wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki; kosz 70 zł. W drodze powrotnej posiłek w McDonald’s (płatność we własnym zakresie)
wyjazd do kina na film „Hotel Transylwania: Transformania 1”: 6 sierpnia, wyjazd o godz. 9.30; koszt 30 zł. W drodze powrotnej posiłek w McDonald’s (płatność we własnym zakresie)
wycieczka rowerowa pod hasłem „Poznaj swoją gminę”: 10 sierpnia, wyjazd sprzed Centrum Kultury o godz. 10. W trakcie wycieczki ognisko.
Zapisy w Centrum Kultury.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość