DŁUGOSIODŁO: Muzyka w centrum kultury

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Muzyka w centrum kultury

28.10.2016
autor: Ewa Elward
Centrum kultury w Długosiodle zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w zajęciach muzycznych, które prowadzi Zbigniew Zdunek.
Ognisko muzyczne, klasa fortepianu (program podstawowej szkoły muzycznej I stopnia – dla dzieci, młodzieży i dorosłych): poniedziałek – w godz. 12-18, wtorek – w godz. 12-16, czwartek – w godz. 12-15, piątek – w godz. 12-18, sobota – w godz. 8-14.
Klub Piosenki „Poziomki” (nauka śpiewu i sztuki estradowej dla dzieci i młodzieży): czwartek – godz.15.
Grupa Wokalna „Con Amore” (zajęcia wokalne dla dorosłych, solo oraz w zespole): czwartek – godz. 16.30.
Klub Seniora „Niezapominajki” (zajęcia wokalne dla seniorów): wtorek – godz. 16.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
BRAŃSZCZYK: Dopóki zna i pielęgnuje swoje obyczaje

BRAŃSZCZYK: Dopóki zna i pielęgnuje swoje obyczaje

Piękna i ważna uroczystość odbyła się 22 marca w Szkole Podstawowej w Trzciance. Spotkali się na niej najmłodsi i najstarsi mieszkańcy wsi, by wspólnie przypomnieć sobie wielkanocne zwyczaje. Jednym z nich jest przygotowywanie własnoręcznie palm oraz wiosennych stroików świątecznych. Na ogłoszony przez szkołę gminny konkurs wpłynęło 112 prac – 44 palmy, które wykonali starsi uczniowie i 68 stroików – dzieł najmłodszych. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i sympatyczne pluszowe świąteczne zajączki.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: "Powitanie lata – Wianki 2019" (foto)

RZĄŚNIK: "Powitanie lata – Wianki 2019" (foto)

- tradycyjnie już na tę wiankową imprezę do Nowego Lubiela nad Narew zaprosiła gmina Rząśnik. W tym roku w sobotę 22 czerwca. Ci, którzy z zaproszenia skorzystali, na pewno nie żałują. Czas spędzili w urokliwej scenerii, w rodzinnej atmosferze, na czym szczególnie zależało organizatorom. A i atrakcji nie brakowało.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: W Porębie stanął morowy krzyż

BRAŃSZCZYK: W Porębie stanął morowy krzyż

Krzyż morowy (epidemiczny, zwany również karawaką) ustawili 27 października, przy drodze brokowskiej na wysokości cmentarza, Rycerze Kolumba. Krzyż drewniany z 1901 roku pierwotnie usytuowany był w Dudowiźnie. Uroczyste poświęcenie krzyża nastąpi w dniu Wszystkich Świętych po Mszy św. o godz. 12 odprawionej na cmentarzu.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Gminne kolędowanie

ZABRODZIE: Gminne kolędowanie

XXII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek odbył się w poniedziałek 7 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu. Laureatami zostali uczniowie z Zabrodzia.
zobacz więcej