DŁUGOSIODŁO: Kochanym Babciom i Dziadkom (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Kochanym Babciom i Dziadkom (foto)

12.02.2018
autor: Szkoła Podstawowa w Blochach
Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Blochach odbyła się 31 stycznia.
 
Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty, a dzieci - wspaniały program artystyczny.
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Danuta Bloch, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Głos zabrały również przybyłe tego dnia do naszej szkoły panie policjantki, które udzieliły seniorom cennych wskazówek dotyczących ich bezpieczeństwa na ulicy, a także we własnym domu.
Następnie dzieci, pod kierunkiem pań wychowawczyń, przedstawiły piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Klasy trzecie zaprezentowały humorystyczne scenki. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej oraz koła tanecznego. Występy naszych uczniów bardzo się podobały, o czym świadczyły gromkie brawa.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami naszej placówki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom
Zitcom