BRAŃSZCZYK: To było prawdziwe Święto Rodziny (FOTO)

Powiat

BRAŃSZCZYK: To było prawdziwe Święto Rodziny (FOTO)

10.06.2021
autor: Elżbieta Borzymek
Impreza na boisku szkoły w Białymbłocie rozpoczęła się o godz. 11, a zakończyła ok. godz. 18. Piękna pogoda i ogromne zaangażowanie zarówno uczestników, jak i organizatorów, gwarantowały świetną zabawę i wielopokoleniową integrację. 
 
Nauczyciele i rodzice nie tylko przygotowali mnóstwo atrakcji, ale wraz z dziećmi chętnie w nich uczestniczyli. Nie zabrakło mam i tatusiów w konkurencjach sportowych, a nauczycielek w klasowym pokazie mody, podczas którego prezentowano stroje wybranych w przyszłości przez dzieci zawodów. Modelami byli przedstawiciele klas: piłkarze, lekarz, nauczycielka, fotograf, kucharka, weterynarz, policjant i cała kasa VII – jej uczniowie postanowili pozostać na roli, ubrania dla przyszłych rolników zaprojektował ich kolega. 
Jak na festyn przystało, jego uczestnicy mogli wziąć udział w loterii fantowej, malowaniu buziek, a także karaoke. Od 14.00 do woli można było zjeżdżać na dmuchańcach. 
Nie zabrakło elementów profilaktycznych i edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa. Uczniowie chętnie rozmawiali ze strażakami z OSP Białebłoto i policjantami z KPP w Wyszkowie. Wchodzili do środka wozu strażackiego i  policyjnych, bez przeskzo mogli naciskać klaksony alarmowe.  
Na spragnionych czekały zimne napoje, a na głodnych potrawy z grilla. Najpopularniejszymi przysmakiem były wata cukrowa i przygotowywany na miejscu popcorn. Kusiły też pyszne domowe ciasta i owoce z truskawkami na czele. 
NINA - kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość